Sari la conținut
Forum Roportal
Amarena

Intalnirea din Constanta din perioada 12-20 iulie

Postări Recomandate

Weekendul viitor o sa fiu in costinesti.Apoi o sa fiu din nou la sfarsitul lui iulie pana pe la jumatatea lui august(schimbare de plan). Cine mai vine,sa vina...eu nu las numarul aici :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

peste 10 zile ma scald in mare la vama veche!!!!!!!!

si ma voi bucura ascultand acorduri de chitari amatoricesti, focuri in pragul noptii, rasaritul de soare, martini rosu cu gheata inca de la ora 7 cand ocolesti ''adormitii'', chipuri noi anonime din care erupe bucuria vietii, andrii-popa, santana, cainii ce rastoarna nestingheriti pubelele de gunoi, aroma sarata a marii, cantecul valurilor in duet cu pescarusii, berea rece....locul unde diferentele sociale se estompeaza

iubesc vama vache....inca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
peste 10 zile ma scald in mare la vama veche!!!!!!!!

si ma voi bucura ascultand acorduri de chitari amatoricesti, focuri in pragul noptii, rasaritul de soare, martini rosu cu gheata inca de la ora 7 cand ocolesti ''adormitii'', chipuri noi anonime din care erupe bucuria vietii, andrii-popa, santana, cainii ce rastoarna nestingheriti pubelele de gunoi, aroma sarata a marii, cantecul valurilor in duet cu pescarusii, berea rece....locul unde diferentele sociale se estompeaza

iubesc vama vache....inca

 

jegul, alcoolistii care vomita peste tot... o minunaa priveliste!! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
jegul, alcoolistii care vomita peste tot... o minunaa priveliste!! :gum:

ciudat, eu nu am văzut asta. am văzut o grămadă de lume dezinhibată care se distra de minune :blink: ;) :blink: :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIE!

 

seringi in nisip , zona vama veche - 2mai :blink:

 

dupa nebunia din perioada inceputului de sezon , se pare ca anumitie scursuri sociale si -au lasat seringile pe plaja, in nisip.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ciudat, eu nu am văzut asta. am văzut o grămadă de lume dezinhibată care se distra de minune

like doing oral sex in public?? ha.... De cand am vazut imaginile alea de toata sila... mi-am schimbat imaginea idilica despre vama. Odata parca era altceva.

 

Anyway, ramane stabilita perioada 12 iulie - 20 iulie si revin cu rugamintea catre constanteni sa dea un punct de reper unde sa ne gasim, in Constanta. Detaliile le vom stabili la telefon, rog cine doreste sa-mi lase telefonul pe pm, ca sa ne putem interconecta :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mergeti la costinesti ca e mai bine .... daca aveti noroc prindeti si un concert de-a lui guta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×