Sari la conținut
Forum Roportal
Amarena

Intalnirea din Constanta din perioada 12-20 iulie

Postări Recomandate

Intre 2 si 8 iulie o sa fim la mare, Andradada, Itsy Bitsy - ele din Satu Mare - si cu mine ( dac-or mai fi si altii, sa zica aicea)

Mi-ar placea sa-i intalnesc pe constanteni, stiu ca sunt destul de multi pe forum. Poate ne intalnim intr-o seara la o terasa sa bem un suc.. Ce zici, matzo? :jester:

 

 

 

LATER EDIT (30 minutes after, though)

:friends: Cata solicitudine si solidaritate :) nu va inghesuiti.. Mi se parea a fi o idee bunicica.. Daca nu-i, nu-i ;) Nu-i nici o pierdere :focus:

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, da.. pai noi stam in constanta. Din moment ce am zis ca vreau sa-i vad pe constanteni.. ce fac, ii chem unde-a-ntarcat mutu' iapa?

Ce detalii sa mai dau? daca sunt doritori, stabilim o zi intre 2 si 8, o ora, un loc.. de preferat sa zica ei, ca stiu mai bine ce au in oras.. si.. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ne inscriem si noi. undeva intre 25 iulie -10 august suntem in ro si vrem 2 zile de mare .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intre 2 si 8 iulie o sa fim la mare, Andradada, Itsy Bitsy - ele din Satu Mare - si cu mine ( dac-or mai fi si altii, sa zica aicea)

Mi-ar placea sa-i intalnesc pe constanteni, stiu ca sunt destul de multi pe forum. Poate ne intalnim intr-o seara la o terasa sa bem un suc.. Ce zici, matzo? :lol:

LATER EDIT (30 minutes after, though)

:) Cata solicitudine si solidaritate :D nu va inghesuiti.. Mi se parea a fi o idee bunicica.. Daca nu-i, nu-i :lol2: Nu-i nici o pierdere :(

voi fi prin zona

da-ti beep si va sun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am zis pt perioada 2-8, atat. Nu vreau sa organizez campinguri si alte tampenii. O intalnire la un suc, intre 2 si 8 iulie, atat stam noi la mare.

Daca cei din constanta imi pot face hatarul sa isi miste fizicul pana la o terasa sa ne vedem.. sa spuna aici.

Vreau concret, nu "s-ar putea, nu stiu, sa vedem".

 

Sa dam beep? :lol2: Nu pot sa te sun?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×