Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Imi place foarte mult vocea ei nazala si influentele gen anii 60, 70'. Dintre toate piesele, favorita mea e Rehab. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e beata toata ziua (scuze pentru persoanele carora chiar le place de ea)... paperea mea este ca ea are voce bunicica... da are o slabiciune destul de mare la alcool... ceea ce ma face sa nu o ascult chiar deloc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e beata toata ziua (scuze pentru persoanele carora chiar le place de ea)... paperea mea este ca ea are voce bunicica... da are o slabiciune destul de mare la alcool... ceea ce ma face sa nu o ascult chiar deloc...

 

dar ce legatura are ceea ce face ea in viata privata cu muzica? Oare cati sunt ca ea si tu nu ai habar?

Intr'adevar, e tanara si pierde multe, dar nu mi se pare a fi asta o piedica in a o asculta :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din pacate a devenit celebra abea acum, cand e deja cu un picior in groapa... n-o mai duce mult

si eu o ascult, imi place

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar ce legatura are ceea ce face ea in viata privata cu muzica? Oare cati sunt ca ea si tu nu ai habar?

Intr'adevar, e tanara si pierde multe, dar nu mi se pare a fi asta o piedica in a o asculta :)

 

 

eu sincer nu o vad pe Amy Lee sau pe Lotta Hoglin iesind beata moarta si drogata dintr-un club... si sincer.. are voce buna nu zic nu... dar nici stilul ei de muzica nu ma reprezinta asa ca nu o ascult:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sincer nu o vad pe Amy Lee sau pe Lotta Hoglin iesind beata moarta si drogata dintr-un club... si sincer.. are voce buna nu zic nu... dar nici stilul ei de muzica nu ma reprezinta asa ca nu o ascult:)

Nu vad ce legatura are iesitul din club, beat mort sau drogat cu talentul cuiva. De ce e asa importanta viata privata a unei vedete in aprecierea muncii sale?

Si fara suparare, Amy Winehouse are o voce mult mai buna decat Amy Lee si Lotta Hoglin.

Imi place foarte mult si primul ei album, Frank. O voce de exceptie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

just LOVE her voice!!!!!!!!

btw.. Amy...sa-mi dai inapoi banii de pe bilet. cu 45 de min inainte de concert a fost arestata aici..uha uha...nici nu am stat 7 ore intr-un tren sa merg la concert..pastele ma-sii...noroc ca-i ador vocea..asta o sa sfarseasca ca JJ, iar cretinii ca mine or s-o planga

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×