Sari la conținut
Forum Roportal
mihaela1

Adrian Pintea a parasit aceasta lume

Postări Recomandate

Topicul asta,mergea mai bine la "Anunturi mortuare" decit la "Paranormal"! :lol2:

"Dumnezeu sa-l ierte" pe Adrian Pintea...si ...mai departe? Unde-i paranormalul? Ce-i iesit din comun,faptul ca sotia sa nu l-a salvat de la moarte?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mereu am avut impresia ca la aceasta sectiune a forumului sunt multe persoane care au aptitudini paranormale, de la care asteptam niste raspunsuri vis-a-vis de puterile paranormale ale Laviniei. Trebuie sa recunosc ca m-au cam dezamagit raspunsurile primite pana acum. Dar speranta moare ultima. Asa ca eu am ramas in asteptarea unor raspunsuri cat mai apropiate de adevar.

Editat de mihaela1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol2: Pai,ce sa spunem despre puterile paranormale ale Laviniei? Asta-i alta mincare de peste...

Tema,se refera la Adrian Pintea nu la puterile sotiei;citeste titlul..

Apoi,mie,mi se pare aiurea...e ca si cum ai spune:"de ce a murit Popescu daca nevasta-sa e doctorita?"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mereu am avut impresia ca la aceasta sectiune a forumului sunt multe persoane care au aptitudini paranormale, de la care asteptam niste raspunsuri vis-a-vis de puterile paranormale ale Laviniei. Trebuie sa recunosc ca m-au cam dezamagit raspunsurile primite pana acum. Dar speranta moare ultima. Asa ca eu am ramas in asteptarea unor raspunsuri cat mai apropiate de adevar.

 

 

Nu Lavinia este cea care alege cine traieste si cine moare. Asta o face Dumnezeu. Oamenii cu puteri paranormale sunt uneltele lui Dumnezeu. Prin ele se mai acorda o sansa acelora care TREBUIE sa mai aibe o sansa. Nu stiu daca ai observat insa atunci cand iti vine clipa poti sa ai o gramada de medici si de oameni cu puteri paranormale in jurul tau caci nici unul nu poate face nimic. Sunt convins ca Adrian Pintea stia de la Lavinia ca i se apropie sfarsitul. Cred ca era deja pregatit sa paraseasca aceasta lume.

Numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adrian Pintea suferea de mai multa vreme de o ciroza hepatica a carei cauza era o hepatita virala de tip B. Avea nevoie de un transplant dar l-a refuzat cu incapatanare. Si mi se pare normal. Cand avea o sotie cu puteri vindecatoare miraculoase si nedureroase, de ce ar fi acceptat o operatie traumatizanta?

Dar de data aceasta el se dusese la spital sa trateze o infectie dentara. Stupid nu? Sa te duci la spital sa tratezi un dinte si sa pleci de acolo in cosciug.....

 

Eu ma intreb mereu de unde au aparut in ultima vreme, ca ciupercile dupa ploaie, atatia vindecatori. Si de unde au ei aceste puteri miraculoase? Sunt intradevar Dumnezeiesti? Sfantul Pavel spune:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inainte de a deschide acest topic, m-am uitat pe sinastria Laviniei cu Adrian si am fost socata.

Am vazut o relatie karmica cu grele polilite de platit unul celuilalt iar liantul acestei legaturi si chiar al casatoriei a fost demonica Lilith

...

1.Ma intreb daca exista relatii nekarmice. In ce situatie se poate spune dpdv astrologic ca o relatie e nekarmica.

2. Daca lilith e suprapus cu vertexul ce se poate spune despre relatia dintre cei doi?

3. Inca nu mi-e f clar, casatoriile pot avea legaturi demoniace? Cu prezenta celor 2 in biserica cum ramane?

Editat de Arcadia2007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela,ai inceput sa pricepi... :flowers:

Arcadia...si diavolul intra in biserica!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raspunsul e simplu chiar dak nu e complect. Cat de puternic esti nu poti opri planul unei entitati mai mari ca tine. Dak asa a fost sa fie chiar si ea a trebuit sa se conformeze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.Ma intreb daca exista relatii nekarmice. In ce situatie se poate spune dpdv astrologic ca o relatie e nekarmica.

2. Daca lilith e suprapus cu vertexul ce se poate spune despre relatia dintre cei doi?

3. Inca nu mi-e f clar, casatoriile pot avea legaturi demoniace? Cu prezenta celor 2 in biserica cum ramane?

pot avea "legaturi demoniace" atita timp cit sunt facute din diferite "interese"( pretentii, asteptari , pasiuni etc.,....) :flowers: si chiar daca sunt facute in biserica asta nu inseamna ca sunt si legate in cer...... :salut:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×