Sari la conținut
Forum Roportal
mihaela1

Adrian Pintea a parasit aceasta lume

Postări Recomandate

Un mare actor, paraseste mult prea devreme aceasta lume. Dumnezeu sa-l ierte si sa-l primeasca in Imparatia lui.

Ceea ce ma uimeste ce-l mai mult este faptul ca sotia lui Lavinia Tatomir, care inafara de faptul ca este medic este si o persoana ale carei puteri paranormale nu au fost contestate niciodata, nu a sesizat ca sotul ei avea o ciroza avansata. Cum a fost posibil sa nu vada in aura lui o suferinta care dura de foarte multa vreme?

Si tot ce a putut sa faca pentru el (asa cum a declarat ) a fost doar sa-l ajute sa treaca dincolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate ca nu a avut drept de vindecare . toate vindecarile se fac doar cu acceptul divinitatii daca treci peste sint repercusiuni foarte grave. un tip a vindecat un om pe moarte si ingerul mortii care era acolo ia taiat picioarele cu sabie de lumina . omul acum e paralizat.(atentie taierea cu sabie de lumina nu ein plan fizic)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceea ce ma uimeste ce-l mai mult este faptul ca sotia lui Lavinia Tatomir, care inafara de faptul ca este medic este si o persoana ale carei puteri paranormale nu au fost contestate niciodata, nu a sesizat ca sotul ei avea o ciroza avansata.

Şi cam care crezi tu că ar fi cauza acestei ciroze? Prea multă cumpătare? :spiteful: Ţi-o poţi imagina pe soţia lui exasperată de această "cumpătare"? Eu pot. :)

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate ca nu a avut drept de vindecare . toate vindecarile se fac doar cu acceptul divinitatii daca treci peste sint repercusiuni foarte grave. un tip a vindecat un om pe moarte si ingerul mortii care era acolo ia taiat picioarele cu sabie de lumina . omul acum e paralizat.(atentie taierea cu sabie de lumina nu ein plan fizic)

Si eu cred ca daca ai cu adevarat putere,si se spune ca Lavinia Tatomir are,si nu esti doar un sarlatan,trebuie sa primesti incuviitare pentru a interveni in destinul cuiva.Se pare ca atat a trebuit sa fie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu cred ca daca ai cu adevarat putere,si se spune ca Lavinia Tatomir are,si nu esti doar un sarlatan,trebuie sa primesti incuviitare pentru a interveni in destinul cuiva.Se pare ca atat a trebuit sa fie.

numai asa se poate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte si sa-i odihneasca sufletul. L-am admirat foarte mult ca actor. Mai mult ca sigur ca sotia lui a facut tot ce i-a stat in putere si i-a fost permis sa faca pentru a-l ajuta. Relatia lor a fost una speciala , fara indoiala ca amindoi au avut de castigat din intilnirea lor pe pamint.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lavinia Tatomir,incontestabil...e o persoana dotata dar este si ea tot o fiinta umana supusa limitarilor umane.

Cine stie? Poate,nu a vrut sa-l ajute...

Poate,chiar...doamne,iarta-ma...ce-mi trece prin cap! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×