Sari la conținut
Forum Roportal
alexandra_kiss

Ma iubeste sau isi bate joc de mine?

Evaluează acest topic

Ma iubeste sau se distreza doar ?  

47 membri au votat

  1. 3. Te iubeste dar vrea sa fie cu mai multe

    • Te Iubeste!!
      9
    • ISi bate joc
      38


Postări Recomandate

:spiteful: :tease: Dragi prietenii am si eu o problema, sunt cu un el de 2 luni la inceput imi dadea toata atentia ne intalnem in fie care zi si imi

dadea 10 sms pe zi , si vb si pe mess, dar totul sa schimbat cand sa terminat vacanta ne vedem doar samabta si duminica

bine printro minune si ma chema dar ma saruta si apoi joca fotbal in continuare de ce sa schimbat asa oare nu mai are timp?

 

tin sa va precizez ca a fost 2 saptamani cu o alta fata in timp ce iera cu mine cand lam prins a zis ca vrea

sa imi zica da a uitat, a zis ca nu mai putem continua iam zis ok nu iam aratat ca imi pasa,

dupa 3 zile ca tot am vb zilele astea pe mess. imi zice ca vrea sa imi propuna ceva sa fiu in continuare gagica lui ca el a inceput din nou sa tina la mine si ca chiar daca nu mai suntem impreuna el tot ma iubeste dar ca nu vrea nici sa se

desparte nici de ea, eu am aceptat, acum nu mai e cu ea cand lam intrebat de ce a zis ca nu o iubea si de asta cand iam zis sa imi dea o poza cu ea a zis ca nu are ca daca o iubea avea asa cum are 100 de poze cu mine dar el nu stie ca eu

defapt o cunosc pe fata aia si prietena mea a intrebato pe fata aia ca daca a sarutato ea a zis ca nu ca nu sau pupat nici pe

obraz pentru ca el nu vrea in rest cu mine sa sarutat din prima clipa cand neam cumplat si a zis ca nici nu ii da sms mie la inceput imi dadea 10 pe zi si ca nici nu ii zice iubire si ca o uda la scoala nu inteleg nimic din toate astea mie imi zice te iubesc iubirea mea si ei nici macar atat,

 

mie frica sa nu patesc si eu la fel cu el , el imi zice pe mess. in fie care zi ca ma iubeste si vb zilnic pe mess, el este dupa masa la scoala eu de dimineza poate asta ne impedica sa ne vedem el chiuleste de la scoala ma gandesc

ca daca ar vrea sa ma vada ar face un mic efort sa ne vedem 30 de minute, el e mai distant cand sunt prietenii lui,

Eu il iubesc sincer Datimi un sfat tine la mine sau nu tine???

Editat de alexandra_kiss

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cati ani ai?

el cati ani are?

ca sa vedem ce si cum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
;) :crazy: Dragi prietenii am si eu o problema, sunt cu un el de 2 luni la inceput imi dadea toata atentia ne intalnem in fie care zi si imi

dadea 10 sms pe zi , si vb si pe mess, dar totul sa schimbat cand sa terminat vacanta ne vedem doar samabta si duminica

bine printro minune si ma chema dar ma saruta si apoi joca fotbal in continuare de ce sa schimbat asa oare nu mai are timp?

 

tin sa va precizez ca a fost 2 saptamani cu o alta fata in timp ce iera cu mine cand lam prins a zis ca vrea

sa imi zica da a uitat, a zis ca nu mai putem continua iam zis ok nu iam aratat ca imi pasa,

dupa 3 zile ca tot am vb zilele astea pe mess. imi zice ca vrea sa imi propuna ceva sa fiu in continuare gagica lui ca el a inceput din nou sa tina la mine si ca chiar daca nu mai suntem impreuna el tot ma iubeste dar ca nu vrea nici sa se

desparte nici de ea, eu am aceptat, acum nu mai e cu ea cand lam intrebat de ce a zis ca nu o iubea si de asta cand iam zis sa imi dea o poza cu ea a zis ca nu are ca daca o iubea avea asa cum are 100 de poze cu mine dar el nu stie ca eu

defapt o cunosc pe fata aia si prietena mea a intrebato pe fata aia ca daca a sarutato ea a zis ca nu ca nu sau pupat nici pe

obraz pentru ca el nu vrea in rest cu mine sa sarutat din prima clipa cand neam cumplat si a zis ca nici nu ii da sms mie la inceput imi dadea 10 pe zi si ca nici nu ii zice iubire si ca o uda la scoala nu inteleg nimic din toate astea mie imi zice te iubesc iubirea mea si ei nici macar atat,

 

mie frica sa nu patesc si eu la fel cu el , el imi zice pe mess. in fie care zi ca ma iubeste si vb zilnic pe mess, el este dupa masa la scoala eu de dimineza poate asta ne impedica sa ne vedem el chiuleste de la scoala ma gandesc

ca daca ar vrea sa ma vada ar face un mic efort sa ne vedem 30 de minute, el e mai distant cand sunt prietenii lui,

Eu il iubesc sincer Datimi un sfat tine la mine sau nu tine???

Alexandra, du-te mama si veziti de treaba ta. Educatia ar trebui sa te preocupe pe tine acum, nu un putzulica mic :tease:

 

Asta e "iubire" de adolescenta=trece repede. Si putzulica ala, vrea si el o "bucatzica", ca la varsta lui, baieti numai asta viseaza. :P

 

Tu te preocupi cu asa ceva, si el se da mare in fata tovarasilor ca umbla cu 2 in acelasi timp :spiteful:

 

Am un frate de varsta ta. Si crede-ma ca nu da nici o ceapa degerata pe fete la varsta asta. Baieti la varsta asta "se antreneaza" numai. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa-s relatiile la varsta asta; asta nu inseamna nici ca te iubeste nici ca isi bate joc de tine.. Probabil nu are chef de o relatie mai stabila... la 15 ani nu ma prea mir :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 4 ani de limba si literatura romana iti vine natural sa scrii corect, asta daca te gindeai mai mult la scoala si mai putin la baieti.

Sinteti doi adolescenti cu hormonii jucausi care peste o saptamina deja v-ati "indragostit" de altcineva.

 

Mai citeste si tu o carte din cind in cind.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu cred ca trebuie sa ai 20 de anii ca sa iubesti eu vreau doar sa situ daca tine la mine sau face misto

si nu doar se dadea mare chiar iera dar acum nu mai e cu 2

 

 

fata draga.... numai tu poti sti. eu sa fiu in locul tau imi luam un prieten de la mine din bloc. nu e bine sa fii cu el la o scoala. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×