Sari la conținut
Forum Roportal
presura

A avut cineva de aici o experienta paranormala?

Postări Recomandate

daca fiinta ta este orientata catre inocenta nu ai ce sa patesti....cam asa arata o experienta in astral...

 

:blink: :tease: :tease:

 

mdap, simplu ca buna ziua... good bye fear!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....Pai metoda este simpla si nu cere nu stiu ce grad de elevare sprirituala...insa cere exercitiu. Nu trebuie sa te sperii daca nu iti iese din prima...pana la urma vei reusi...

deci...inainte de a adormi sa te pui cu fata in sus si sa iti relaxezi foarte tare corpul pana cand aproape ca nu il mai simti...sa ai grija sa nu te misti aproape deloc..pentru a pierde contactul cu fizicul....apoi sa iti concentrezi atentia pe un lucru simplu pe care ti-l poti imagina...de exemplu un mar...iti imaginezi marul si stai cu imaginea lui in minte incercand sa lasi alte ganduri de oparte....nu trebuie sa te gandesti la altceva....in momentul cand adormi sa ai grija sa nu adormi cu tot cu constiinta si sa ai in continuare atentia focalizata pe mar...astfel corpul tau va adormi insa tu ca si constiinta nu....si atunci vei putea surprinde desprinderea de corp si vei avea controlul asupra actiunilor tale...

cam asta ar fi...oricum nu cred ca iti iese din prima dar pana la urma iti iese...multa bafta!

gata...diseara vizitez celelate lumi...poate ne intalnim pe acolo :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
gata...diseara vizitez celelate lumi...poate ne intalnim pe acolo :roll:

 

 

vad ca esti sigur pe tine..ca o sa iti iasa...foarte bine...nu zic nu.... :plane:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DAAAA....si nu numai una ....ci mai multe...dar toate s-au petrecut cu un scop anume....de exemplu....yo am o foarte buna prietena kre ne cun de la gradinita si acum trei ani yo aveam doar 10 ani..si prin august am avut un vis ff ciudat...park tatal prietenei mele isi aducea sicriul aksa si park facea pomeni in numele lui...si dupa a doua zi am aflat k tatal prietenei mele a murit pt k sa electrocutat la servici...dar cel mai groaznic lucru a fost k yo nici nu am dat atentie visului....si k sa intamplat ...si aku knd mai visez lucruri ciudate ma gandesc dak se vor intampla sau nu...voi ce credeti?

:plane:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DAAAA....si nu numai una ....ci mai multe...dar toate s-au petrecut cu un scop anume....de exemplu....yo am o foarte buna prietena kre ne cun de la gradinita si acum trei ani yo aveam doar 10 ani..si prin august am avut un vis ff ciudat...park tatal prietenei mele isi aducea sicriul aksa si park facea pomeni in numele lui...si dupa a doua zi am aflat k tatal prietenei mele a murit pt k sa electrocutat la servici...dar cel mai groaznic lucru a fost k yo nici nu am dat atentie visului....si k sa intamplat ...si aku knd mai visez lucruri ciudate ma gandesc dak se vor intampla sau nu...voi ce credeti?

:plane:

 

 

Pai explicatia este ca in anumite momente tu accesezi anumite campuri akashice ....Nu este de speriat este bine....daca te-ai fortifica si eleva spiritual ai putea sa ai acces la orice eveniment trecut prezent sau viitor de oriunde...Bazandu-ne pe faptul ca timpul este liniar doar din cauza perceptiei noastre pe care o avem asupra lui, si ca intr-un singur punct se afla si trecutul si prezentul si viitorul....multa bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu???NUU!...si nici nu'mi doresc(inca)...dar mama cam are parte de ele...am sa va povestesc ce s'a intamplat intr'o noapte...cand eu dormeam.Mama s'a dus in bucatarie sa bea apa...ca in fiecare noapte.Era la robinet...si cand sa uitat in geam...s'a vazut ca intr'o oglinda(ca e termopan :roll: )iar in spatele ei a vazut o umbra...mare si neagra.Nu s'a speriat deloc....e curajoasa(de mica isi doreste sa vada ALIENS)iar a 2 a noapte...tot pe la ora aia...a simtit un cutremur...era posibil sa'i tremure doar sistemul nervos...sau e paranormala...Inca ceva...dupa ce isi spune rugaciuniile nu' isi poate face cruce :plane: pur si simplu isi simte mana grea :blinca: ...Sunt sigura ca a trecut prin multe...da nu mi le ziceX(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu???NUU!...si nici nu'mi doresc(inca)...dar mama cam are parte de ele...am sa va povestesc ce s'a intamplat intr'o noapte...cand eu dormeam.Mama s'a dus in bucatarie sa bea apa...ca in fiecare noapte.Era la robinet...si cand sa uitat in geam...s'a vazut ca intr'o oglinda(ca e termopan :roll: )iar in spatele ei a vazut o umbra...mare si neagra.Nu s'a speriat deloc....e curajoasa(de mica isi doreste sa vada ALIENS)iar a 2 a noapte...tot pe la ora aia...a simtit un cutremur...era posibil sa'i tremure doar sistemul nervos...sau e paranormala...Inca ceva...dupa ce isi spune rugaciuniile nu' isi poate face cruce :plane: pur si simplu isi simte mana grea :blinca: ...Sunt sigura ca a trecut prin multe...da nu mi le ziceX(

 

Pai trageo de limba ca suna interesant :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

confeseza-te aici....

cu ce ocazie back ? :plane:

incearca pe viitor sa nu mai jignesti pe nimeni ok?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu???NUU!...si nici nu'mi doresc(inca)...dar mama cam are parte de ele...am sa va povestesc ce s'a intamplat intr'o noapte...cand eu dormeam.Mama s'a dus in bucatarie sa bea apa...ca in fiecare noapte.Era la robinet...si cand sa uitat in geam...s'a vazut ca intr'o oglinda(ca e termopan :doh: ) iar in spatele ei a vazut o umbra...mare si neagra.Nu s'a speriat deloc....e curajoasa (de mica isi doreste sa vada ALIENS) iar a 2 a noapte...tot pe la ora aia...a simtit un cutremur...era posibil sa'i tremure doar sistemul nervos...sau e paranormala...Inca ceva...dupa ce isi spune rugaciuniile nu' isi poate face cruce :roll: pur si simplu isi simte mana grea :blinca: ...Sunt sigura ca a trecut prin multe...da nu mi le ziceX(

 

 

Umbra "mare si neagra" n-o fi avand de-a face cu vecinu' Gigel de la 5?

I-o fi cutremurand sistemu' nervos din cand in cand?!? :plane:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×