Sari la conținut
Forum Roportal
presura

A avut cineva de aici o experienta paranormala?

Postări Recomandate

Legat de experientele altora... pe alea de ce le-as crede? De unde stiu e ca nu e decat bravada, dorinta de a fi in centrul atentiei, la unii chiar escrocherie pe fata, de ajung sa tina cursuri despre iluminare si chanelling de la entitati atlante si alte aiureli. Sau pur si simplu schizofrenie.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Despre simtul meu no.6 nu voi vorbi. Legat de experientele altora... pe alea de ce le-as crede? De unde stiu e ca nu e decat bravada, dorinta de a fi in centrul atentiei, la unii chiar escrocherie pe fata, de ajung sa tina cursuri despre iluminare si chanelling de la entitati atlante si alte aiureli. Sau pur si simplu schizofrenie.

Si de ce nu vei vorbi despre simtul no 6? E ceva secret?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Despre simtul meu no.6 nu voi vorbi.

 

o fi simtul tau ...:spiteful:...dar toata lumea are simtul tau :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da asa e Ella. Oricum nu ar avea rost sa vorbesc cand toata lumea este fascinata de jucarele colorate si zgomotoase.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pff...nu stiu cat de paranormala este dar ciudata a fost.Cel putin pentru mine.

Aveam 16 -17 ani.Ma uitam la un meci - transmis in direct ...juca Steaua - Rapid -.In pauza am iesit pe balcon sa fumez o tigara.Am aprins tigara si am savurat fiecare fum linistit.Aveam 15 minute.Cand am terminat de fumat am aruncat chistocul aprins in curtea vecinului - imi placea sa vad cum se loveste de casa acestuia imprastiind scrumul inca nestins prin aer -.Mi am pus bricheta in pachet ,pachetul in buzunar si am intrat in camera sa ma uit la meci.Ma asteptam sa mai fie 7-8 minute din pauza - nu era prima oara cand ieseam in pauza unui meci sa fumez o tigara -.Cand am intrat in camera repriza secunda incepuse de peste 30 minute...Nici acum nu pot sa mi explic ce sa ntamplat.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da asa e Ella. Oricum nu ar avea rost sa vorbesc cand toata lumea este fascinata de jucarele colorate si zgomotoase.

Eu te-as asculta cu interes, la o adica de ce sa nu povestesti, iti da cineva cu ceva in cap? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De multe ori auzim ca ala, sau ala, sau altul, a avut o experienta paranormala, si apoi aflam detalii nemaipomenite...

Este insa cineva de fata care a avut vreodata o experienta paranormala? El insusi? Vrem sa auzim...

cristi

www.stiinta.info

tu vrei sa zici ca nu ai avut nici un deja-vu?sau simptome de empatie sau telepatie?simteai ca suna telefonul inainte sa sune in fapt?sau sa mergi pe strada te intorceai brusc ca simteai ca te priveste cineva si asa era?sau vrei chestii mai hard de fapt sa auzi aici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai cei nealesi pot fi portari :cry: si la sfarsit ai acces direct la sursa, ca tre sa dai raportu', nu ca cei alesi... pe langa hihihih

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×