Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

sa mergi la farmacie, o sa-ti dea un proculin sau altceva.

 

aha..merci :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si ce solutie ai luat totusi de la farmacie? a ajutat?

 

planuiam sa merg a doua zi la farmacie dar pana a doua zi dimineata mi-a trecut :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Articolul ce urmeaza, a fost scris de o doamna din Belgia, Valeria, o persoana care a avut bunavointa de a-l trimite revistei Formula AS pentru publicare, din propria experienta si studiu, spre folosul celor care au nevoie de aceste sfaturi. Modestul meu merit este de a-l pune mai depatre la indemina celor ce cauta raspunsuri aici la problemele lor, a celor care folosesc zi de zi calculatorul.

Daca v-a fost de folos, trimiteti multumirile autorului articolului, a carui adresa de mail o veti gasi la sfirsit.

 

 

 

Iata acum prima parte:

 

 

DEGENERESCENTA MACULARA

 

* DMLA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Articolul ce urmeaza, a fost scris de o doamna din Belgia, Valeria, o persoana care a avut bunavointa de a-l trimite revistei Formula AS pentru publicare, din propria experienta si studiu, spre folosul celor care au nevoie de aceste sfaturi. Modestul meu merit este de a-l pune mai depatre la indemina celor ce cauta raspunsuri aici la problemele lor, a celor care folosesc zi de zi calculatorul.

Daca v-a fost de folos, trimiteti multumirile autorului articolului, a carui adresa de mail o veti gasi la sfirsit.

 

 

 

Iata acum prima parte:

 

 

DEGENERESCENTA MACULARA

 

* DMLA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Articolul ce urmeaza, a fost scris de o doamna din Belgia, Valeria, o persoana care a avut bunavointa de a-l trimite revistei Formula AS pentru publicare, din propria experienta si studiu, spre folosul celor care au nevoie de aceste sfaturi. Modestul meu merit este de a-l pune mai depatre la indemina celor ce cauta raspunsuri aici la problemele lor, a celor care folosesc zi de zi calculatorul.

Daca v-a fost de folos, trimiteti multumirile autorului articolului, a carui adresa de mail o veti gasi la sfirsit.

 

 

 

Iata acum prima parte:

 

 

DEGENERESCENTA MACULARA

 

* DMLA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×