Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

am si eu o intrebare .am observat de o luna ca in jurul ochilor e o albastreala parca as fi vopsit in jurul ochilor . e ceva natural sau se poate face ceva ca sa pot scapa de acest lucru .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In curind voi prezenta niste materiale interesante destinate in special celor ca noi, care folosim zilnic calculatorul, dar nu numai lor, ci tuturor celocr care au nevoie de aceasta.

Assiris

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Le asteptam cu mult interes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Articolul ce urmeaza, a fost scris de o doamna din Belgia, Valeria, o persoana care a avut bunavointa de a-l trimite revistei Formula AS pentru publicare, din propria experienta si studiu, spre folosul celor care au nevoie de aceste sfaturi. Modestul meu merit este de a-l pune mai depatre la indemina celor ce cauta raspunsuri aici la problemele lor, a celor care folosesc zi de zi calculatorul.

Daca v-a fost de folos, trimiteti multumirile autorului articolului, a carui adresa de mail o veti gasi la sfirsit.

 

 

 

Iata acum prima parte:

 

 

DEGENERESCENTA MACULARA

 

* DMLA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am avut rabdare sa citesc, desi asteptam postul tau. Suntem multi aici care petrecem multe ore in fata calculatorului, ar fi fost interesant....dar cred ca ai depasit recordul cu acest articol kilometric, puteai sa ne dai un link... forumul este un loc de discutii iar genul asta de expuneri nu cred ca sunt tocmai nimerite... parerea mea.... :blink:

Editat de Madalina_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deja nu doar ca ma dor ochii , dar si capul :blink:

 

puteai sa faci rezumat :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deja nu doar ca ma dor ochii , dar si capul :blink:

 

puteai sa faci rezumat :good:

Scuze. E mare, cine are rabdare sa-l citeasca il va citi, este complet, nu mi-am permis sa-l trunchiez, asa l-a scris autoarea. Problema grava este ca noi azi nu mai avem rabdarea necesara pentru a rezolva unele probleme. Lumea se grabeste. Unde? Incotro? Vrem ca totul sa tina cit inghitirea unui antinevralgic cind ne doare capul. Dar cu el nu rezolvam boala ci aminam un destin poate.

Va cer scuze. Daca veti avea vreodata nevoie de el il gasiti aici. E intradevar un forum in care se incearca rezolvarea unor probleme mai mari sau mai mici si nu un banal chat in care o conversatie se rezuma doar la: a/s/l pls?

Inca odata scuze. Incepe sa-mi para rau ca l-am postat aici, adminul il poate sterge oricind si o sa-l pun in alta parte, unde poate cineva are nevoie de el.

Assiris

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi s-a inrosit rau un ochi.cred ca m-a tras curentul.ce sa fac sa treaca mai repede?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×