Sari la conținut
Forum Roportal
Emanu3l

De ce?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce fetele care nu le place te plac shi cea care o placi nu te place ?? De 1 luna ma chinui sa aflu si nu m-am gandit sa postez pe un forum ... dar uite ca am postat ....

Editat de Emanu3l

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce fetele care nu le place te plac shi cea care o placi nu te place ?? De 1 luna ma chinui sa aflu si nu m-am gandit sa postez pe un forum ... dar uite ca am postat ....

 

wtf :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu este mereu asa, cauta in continuare si o sa gasesti fete frumoase care o sa te placa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce fetele care nu le place te plac shi cea care o placi nu te place ?? De 1 luna ma chinui sa aflu si nu m-am gandit sa postez pe un forum ... dar uite ca am postat ....

si eu imi pun intrebarea asta uneori :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De 1 luna ma chinui sa aflu

Cati ani ai? Asta e o chestiune pe care nu o s-o afli toata viata, tu ai avut iluzia ca vei intelege intr-u luna? Sau zece?

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cati ani ai? Asta e o chestiune pe care nu o s-o afli toata viata, tu ai avut iluzia ca vei intelege intr-u luna? Sau zece?

... la orice varsta se poate intampla asta ... oricat am medita si analiza, tot vom ramane cu intrebari fara raspuns ... deci un raspuns concret nu vom avea si trebuie sa luam totul ca pe o experienta si sa trecem peste ... in viata nu e totul asa cum am vrea ... dar mergem inainte si speram la mai bine ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai tocmai asta ziceam: daca esti foarte tanar, inca mai esti naiv si crezi ca exista o explicatie logica.

... nu exista explicatia logica ... o fi, nu o fi, e ceva dincolo de noi ... sa speram doar la protectia divina si ca orice s-ar intampla e spre binele nostru oarecum ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×