Sari la conținut
Forum Roportal
RHS

Alice ADSL Italia

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

folosesc alice adsl si sunt destul de satisfacut, cati dintre voi folositi adsl? sunteti multumiti?

daca este cineva care are modem wi-fi de la alice va rog sa postati ca vreau sa va intreb cateva chestii despre modem

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am folosit Alice ADSL (Franta) acum vreo 2 ani; la vremea respectiva nu avea oferta wireless asa ca mi-am cumparat un modem Alcatel Speedtouch de care am fost foarte multumit. Am renuntat la ei din cauza ca aveau un serviciu tehnic si comercial foarte prost...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
folosesc alice adsl si sunt destul de satisfacut, cati dintre voi folositi adsl? sunteti multumiti?

daca este cineva care are modem wi-fi de la alice va rog sa postati ca vreau sa va intreb cateva chestii despre modem

eu folosesc alice adsl (italia)modemul cu wi-fi care niciodata nu am reusit sa l fac .. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
folosesc alice adsl si sunt destul de satisfacut, cati dintre voi folositi adsl? sunteti multumiti?

daca este cineva care are modem wi-fi de la alice va rog sa postati ca vreau sa va intreb cateva chestii despre modem

Eu am Alice ADSL si sunt foarte multumita.Nu ma pricep la partea tehnica sa-ti dau mai multe informatii...scz.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×