Jump to content
Forum Roportal

Rate this topic

Recommended Posts

:) Auleu, pai erati la puscarie, sau cum? Cum adica nu ai voie cu biberon pentru copii? :scare: :doh: Dar ce au zis, sa hranesti copilul afara? sau pe hol? :) Si stateau cu ochii pe voi sa vada daca va luati cafea in camera? Cum adica se ia lumina? Si daca vroiai sa te uiti la tv? Mai rau ca la puscarie.

• Like 1

Prețul uluitor cerut de Simona Halep pentru 3 nopți de cazare în apartamentele sale din Mamaia (playsport.ro)

"Concret, pentru 3 nopți de cazare la unul dintre studiourile construite de Simona Halep și familia sa, un cuplu trebuie să scoată din buzunar maximum 1500 de lei. Așa cum se întâmplă de obicei, prețurile variază în funcție de perioada în care se fac rezervările. Spre sfârșitul sezonului, același număr de nopți în apartamentele Simonei Halep scade simțitor, ajungând la 975 lei."

*Cel putin stiu unde sa rezerv cand ma voi duce la Marea Neagra ... cea mai buna informatie pana-n prezent!!!*

Preț uluitor?   Adică 100 euro pe noapte înseamnă mult?   Sau nu am înțeles eu corect și este uluitor de ieftin.  Ar trebui să fie 500 euro pe noapte. Că doar este al lui Halep, nu al unei tanti no name.

• Like 1