Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Inchiriez pe toata perioada sezonului estival 2007-Garsoniere-apartamente cu 2-3-4 camere(la cheie),camere cu baie la vila si la curte,camere in apartament cu propietar cu acces la baie si bucatarie(toate locatiile sunt aproape de mare).Preturi acceptabile si negociabile.

Pentru rezervari si alte detalii-0748881847

Editat de Coutally
culoare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vila in Eforie Nord, Vila Meridian, conditii de 3*, aprox 5min de plaja, camere curate, spatioase, cu grup sanitar propriu, tv, access la o bucatarie utilata (3 frigidere, aragaz, microunde,coffe maker..., ), living modern, sala de mese, curte, terase, gratar, apa calda nonstop, parcare etc...

Pentru poze si mai multe detalii trimiteti email: meridian23@yahoo.com sau sunati la telefon:0752947319

 

Va doresc un concediu placut!

post-96600-1181542374_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inchiriez pe toata perioada sezonului estival 2007-Garsoniere-apartamente cu 2-3-4 camere(la cheie),camere cu baie la vila si la curte,camere in apartament cu propietar cu acces la baie si bucatarie(toate locatiile sunt aproape de mare).Preturi acceptabile si negociabile.

Pentru rezervari si alte detalii-0748881847

 

ai in mamaia un ap cu 2 camere ?

Editat de Coutally
citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inchiriez pe toata perioada sezonului estival 2007-Garsoniere-apartamente cu 2-3-4 camere(la cheie),camere cu baie la vila si la curte,camere in apartament cu propietar cu acces la baie si bucatarie(toate locatiile sunt aproape de mare).Preturi acceptabile si negociabile.

Pentru rezervari si alte detalii-0748881847

 

 

Am trimis un mail mai inainte. Raspunsul unde vei avea?

Lukasak Andrea

Editat de Coutally
citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inchiriez de sezon apartament cu doua camere in Constanta. Apartamentul se afla la 10 minute de statiunea Mamaia, este decomandat, curat, complet mobilat, are aragaz, frigider, masina de spalat, cuptor cu microunde, TV (cablu), internet si are 48 mp. Relatii la telefon 0723 32 42 31 sau pe www.onlinelitoral.ro

Editat de tchibosee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ofer spre inchiriere apartament 3 camere situat in zona delfinariu la 5-10 min de mers pana in mamaia, distanta pana la plaja din zona amenajata cu beach baruri,sezongur ect...fiind de 100m.Apartamentul are un pat dublu in fecare din cele 3 camere,apartamentul este dotat cu frigider,microunde,aragaz,masina spalat,tv.

Pretul este intre 180 si 200 ron in functie de perioada de sezon in care doriti sa veniti.

Va asteptam

tel:0721855376

mail:cazari_mamaia@yahoo.com

 

din delfinaru pana in mamaia mergi 5-10 min doar cu masina

e bine sa precizezi asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vila in Eforie Nord, Vila Meridian, conditii de 3*, aprox 5min de plaja, camere curate, spatioase, cu grup sanitar propriu, tv, access la o bucatarie utilata (3 frigidere, aragaz, microunde,coffe maker..., ), living modern, sala de mese, curte, terase, gratar, apa calda nonstop, parcare etc...

Pentru poze si mai multe detalii trimiteti email: meridian23@yahoo.com sau sunati la telefon:0752947319

 

Va doresc un concediu placut!

Litoral 2008-Vila Meridian-Eforie Nord

 

Mentionez ca numarul de mobil este schimbat. Noul numar este :0762807313

 

Detalii si poze la situl vilei: vilameridian.cabanova.ro

O vacanta placuta!

mihaela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU MERGETI LA VILA MERIDIAN DIN EFORIE NORD

Am stat in aceasta vila 4 zile.Si nimic nu a fost cum am sperat.Am stiut de inchiderea vilei la ora 24 si ca nu avem voie cu animale de companie.DAR NU AM STIUT ca ni se ia lumina seara,ca dupa ora22 nu avem acces la bucatarie,ca nu avem voie cu un ceai sau o cafea in camera,ca nu avem voie cu biberon in camera pt copii.NU AM STIUT ca trebuie sa vorbim in soapta.NU AM STIUT ca o sa fim spalate cu furtunul cand venim de la plaja sa nu facem nisip pe hol.NU AM STIUT ca trebuie sa ne caram trolerele in spate sa nu spargem gresia.NU AM STIUT ca o sa fim cazate la mansarda.Pe o camera am dat 140 roni si pe una 160 roni ca erau 3 paturi.NU AM AVUT voie sa aducem un musafir la o cafea.MULTE NU AM STIUT.In plus nici macar factura nu am primit.Pt a primi factura trebuia sa mergem prin nu stiu ce agentie. DE EVITATTTTTTTTTTTTTT

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×