Sari la conținut
Forum Roportal
luciano_mic

ajutor total

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fratilor am citit aici o gramada de treburi da nimeni nu a spus cum poate unu care habar nu are cu sa faca un site.poate ma ajuta vreunul si imi da mura in gura pas cu pas

a si maqi am o treba cu unu care le are bine,vreau sa fca un site dupa o idee care se baga ca e treaba de loz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune ce fel de site vrei? si ce nu intelegi? ai mai facut vreodata un site?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand citeste ce ai scris si daca tu intelegi ce vrei sa spui, transcrie-ne pe romaneste.

 

Si in al doilea rand, ca sa faci o pagina de web incepe prin ati instala si studia FrontPage. Mura-n gura la o pagina de web nu stiu cum te poate ajuta cineva pe un forum. Aici, in general, se discuta probleme bine identificate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Argv, poate baiatu se referea la un ajutor prin messenger sau ceva de genu, intelegi? nici eu nu cred ca pe forum il poate ajuta cineva.

Sa inceapa cu niste e-book-uri in html si poate nu mai are nevoie de ajutor :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand citeste ce ai scris si daca tu intelegi ce vrei sa spui, transcrie-ne pe romaneste.

 

Si in al doilea rand, ca sa faci o pagina de web incepe prin ati instala si studia FrontPage. Mura-n gura la o pagina de web nu stiu cum te poate ajuta cineva pe un forum. Aici, in general, se discuta probleme bine identificate.

 

 

ce e greu de inteles? vroiam sa imi spuna cineva cum sta treaba cu site-urile,asa cum zicea baiatu,un ajutor pe mes.

la a doua treaba, care cred ca nu vei intra si tu pt ca ai fost rautacios,vreau si eu un site cu o idee pe care o am,site pentru care il voi plati pe respectivul.

cred ca de cata asta am fost mai explicit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru "a doua treaba" te sfatuiesc sa postezi la rubrica de Calculatoare/Anunturi..

 

Offtopic:

Nu cred ca am fost rautacios, dar fiecare cu parerea lui...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

luciano te ajut eu ma, sa vad de ce ai nevoie, daca nu e complicat rau nu vreau bani, daca ne intindem in php si alea alea.....asta este, intelegi? uitate la profil si vezi id de mess

Editat de rhs

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca vei primi mura-n gura. La prima problema pe care o vei intampina, te vei impotmoli si vei merge din forum in forum pentru ajutor. Asa ca, punea mana si citeste pentru inceput asta: http://www.roportal.ro/discutii/index.php?...st&p=582832 (downloadeaza atasamentul, click pe el).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

merci de rasp,in legatura cu cele de pe cabanova am facut unul acolo da chiar si pentru unu ca mine care nu are nici o treaba cu astea mi s-a parut la un nivel jalnic,pur si simplu iei fotografii, le atasezi acolo,scrii 2 cuvinte si gata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O ultima chestie si topicul poate fi si inchis.

Nu ai sa gasesti pe nimeni pe forum care sa se ofere sa iti faca un site in flash asa cum vrei tu. Un site cum vrei tu ajunge la 800-1000 de euro si il fac profesionistii. Ai fi vazut tu siteuri in flash dar alea sunt facute de web designeri profesionisti.

Si...NU TOT CEEA CE VISAM PUTEM REALIZA.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×