Sari la conținut
Forum Roportal
pure.morning

Ce parere aveti despre un anumit artist

Postări Recomandate

......Pheonix?Le-am ascultat discografia de zeci de ori..Nu ma mai pot satura de ei...Imi plac la nebunie.Acesti oameni ar trebui mediatizati, nu ratati fara viata si ahiati dupa bani. Melodia preferata de la ei cred ca e ''In umbra marelui urs''. :roll:
Si mie IMI PLAC :P "In umbra marelui urs" melodia mea de suflet de la ei :P In liceu ieseam seara cu niste colegi care aveau chitara, cantam Phoenix in parc. Acum s-a cam destramat grupul...sunt majoritatea plecati in alte orase, la facultate. Nu credeam atunci c-o s-ajung sa zic...ce vremuri.... :D :jester:Va place Ada Milea?Mie da, si ce transmite muzica ei, si ea ca om... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mare parte din ce s-a mentionat pana acum intra in marea categorie pe care incultura mea muzicala o numeste gresit "rock", desi mai ascult si eu cate putin din Anathema sau Evanescence.

 

Trebuie sa recunosc ca am cautat, din curiozitate, Inkubus Sukkubus (pana acum am ascultat doar Vampyre Erotica si Heart of Lilith si mi-au placut amandoua :cheer: ), Sonata Arctica (Shy e super, dar la Full Moon n-am trecut de primul minut, mi-a cam agresat urechile :jester: ), Elend (chiar mi-a placut, desi sunt FOARTE linistite piesele...), Haggard m-a impresionat, dar nu la modul prea placut... :crazy: negativele mi se par reusite, but there's a voice that sounds like hell...

 

Indraznesc sa amintesc de un artist R&B mai recent, care mie mi se pare deosebit: Massari.

Editat de daimohn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×