Sari la conținut
Forum Roportal
sabina00

Sex Crimes and the Vatican

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

papa=anticrist,reprezentantul lui dumnezeu pe pamint,calatoreste in masini blindate.ciudat.isus si-a confruntat oponentii .totul despre vatican si nu numai,go 2 remnantofgod.com

 

 

totul despre vatican si nu numai go 2 remnantofgod.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
papa=anticrist,reprezentantul lui dumnezeu pe pamint,calatoreste in masini blindate.ciudat
nu este ciudat deloc

fiind sef de stat are protectie corespunzatoare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
papa=anticrist,reprezentantul lui dumnezeu pe pamint,calatoreste in masini blindate.ciudat.isus si-a confruntat oponentii .totul despre vatican si nu numai,go 2 remnantofgod.com

totul despre vatican si nu numai go 2 remnantofgod.com

:flowers: da, asa v-or fi spus la biserica voastra. Si ca toate obiectele de cult sunt pagane, si alet bla bla-uri.

Eu sunt ortodoxa, dar imi place ca Biserica Catolica se implica in problemele sociale, si "iese in strada" si ajuta oamenii prin diverse programe sociale, ceea ce nu am vazut sa se intample la alte biserici, care stau deoparte si doar dau din gura.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cititi biblia si vedeti ce spune despre anticrist,babilon,fiara.cei ce intelegeti engleza mergeti la remnantofgod.com,666........ antichrist.preoti catolici se convertesc la crestinism dupa o viata de confuzie.cititi marturii.god bless

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu este ciudat deloc

fiind sef de stat are protectie corespunzatoare

Ce e mai puternica: protectia unui sef de stat, sau cea divina, care vine de la Dumnezeu insusi? Ma faci sa rad cand iti citesc 'explicatia'.

Cristiand, ai un punct de la mine. Desi nu am citit teoriile respective, faptul ca Papa este de fapt Antichristul este ce am crezut eu personal de mult timp. Ai punctat foarte bine cu masinile blindate. Jesus a iesit cu pieptul gol, un amarat de papa are nevoie de protectie ca sa nu fie ucis.

 

Cat de simpli pot fi unii oameni incat sa nu inteleaga esenta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×