Sari la conținut
Forum Roportal
WWE Dan

Metode de a contacta spirite

Postări Recomandate

sau dak stai in fata unei oglinde q 6 lumanari(3 pe o parte 3 pe alta) se zice k la 00:00 vei vedea Diavolul

De unde ai scos asa ceva? Ce legatura au lumanarile si oglinda cu individul ala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De unde ai scos asa ceva? Ce legatura au lumanarile si oglinda cu individul ala?

 

 

 

Nu prea site nici el...

 

 

Dar trebui "elucidata" treaba cu oglinzile...

 

 

Daca stati bine si contemplati structura unei oglinizi...o sa ajungeti la niste concluzii ce indica puterea lor...

 

Oglinzile sunt formate din "nisip strivit sub presiune"...si nisipul in esenta este Siliciu!...siliciul fiind unul dintre principalii conductori ai electromagnetismului...

 

Cristalele de orice fel sunt....SiO4...1 atom de Siliciu si 4 de Oxigen...

Cine stie ceva despre cristale...stie ca ele au o mare putere daca sunt folosite cum trebuie...

 

Pe langa asta...Oglinzile reflecta perfect! fotonii lumii inconjuratore! ... acest lucru fiind identic cu "crearea" unei lumi paralele...in "astral"...

 

 

Puterea "electromagnetica" a materialului "oglinda"....+....reflectia perfecta = Un portal!!! spre o lume ce poate fi manipulata...

 

 

Principala chestie cu vazutu' Diavolului in oglinda...este simpla refelctare in oglinda a "astralului inferior" DIN PERSOANA CARE SE UITA IN OGLINDA!

 

 

Uitati-va in oglinda...si strambati-va in sens agresiv...deveniti demon...si zambiti linistiti...deveniti inger...

 

 

In momentul in care este amplificata perceptia in "oglinda"....fata omului incepe sa se desconfigureze/distorsioneze...datorita faptului ca stabilitatea legaturilor "fotonice" din tridimensional ... incepe sa devina subreda...pana nu mai este deloc...atingand nivelul la care se vede "astralul"...si acolo se pot vedea multe "chestii"...

 

 

 

Nu va jucati cu oglinzile aiurea...pentru ca au o mare "putere"...si riscati...daca sunte-ti influentati de anumite substante...sa ramaneti blocati in lumea "paralela"...in lumea asta...devenind nebuni...

 

 

 

Acum ceva vreme...am intrat in "lumea paralela" din oglinda...si ma uitam la lumea asta..."normala"...la corpul meu...

Era ciudat...pentru ca fata incepea sa mi se desconfigure...si sentimentul era destul de "aiurea"...

Cand mi-am dat seama ca ar trebui sa ma intorc...am trecut printr-o secventa de trepidatii/vibratii...pe care m-am chinuit/fortat sa nu le resimt in mod de "blocaj"...pentru a nu ramane "acolo"...

 

 

Descrierea pe care am facuta...este "incoerenta" si putin explicativa....dar experienta este dincolo de cuvinte...

 

 

 

Nu degeaba a-ti auzit...chiar si in povesti...despre asa numitele "oglinzi magice"...ele sunt portaluri si ustensile ale "magiei"...la MODUL PROPRIU!!!

 

 

deci aveti grija cu ce va jucati!!!

Editat de Infinitus
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa se explica si faptul ca,cel putin la crestini,in momentul cand cineva moare se acopera toate oglinzile din casa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa se explica si faptul ca,cel putin la crestini,in momentul cand cineva moare se acopera toate oglinzile din casa?

 

 

buna completare... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu prea site nici el...

 

 

Dar trebui "elucidata" treaba cu oglinzile...

 

 

Daca stati bine si contemplati structura unei oglinizi...o sa ajungeti la niste concluzii ce indica puterea lor...

 

Oglinzile sunt formate din "nisip strivit sub presiune"...si nisipul in esenta este Siliciu!...siliciul fiind unul dintre principalii conductori ai electromagnetismului...

 

Cristalele de orice fel sunt....SiO4...1 atom de Siliciu si 4 de Oxigen...

Cine stie ceva despre cristale...stie ca ele au o mare putere daca sunt folosite cum trebuie...

 

Pe langa asta...Oglinzile reflecta perfect! fotonii lumii inconjuratore! ... acest lucru fiind identic cu "crearea" unei lumi paralele...in "astral"...

 

 

Puterea "electromagnetica" a materialului "oglinda"....+....reflectia perfecta = Un portal!!! spre o lume ce poate fi manipulata...

 

 

Principala chestie cu vazutu' Diavolului in oglinda...este simpla refelctare in oglinda a "astralului inferior" DIN PERSOANA CARE SE UITA IN OGLINDA!

 

 

Uitati-va in oglinda...si strambati-va in sens agresiv...deveniti demon...si zambiti linistiti...deveniti inger...

 

 

In momentul in care este amplificata perceptia in "oglinda"....fata omului incepe sa se desconfigureze/distorsioneze...datorita faptului ca stabilitatea legaturilor "fotonice" din tridimensional ... incepe sa devina subreda...pana nu mai este deloc...atingand nivelul la care se vede "astralul"...si acolo se pot vedea multe "chestii"...

 

 

 

Nu va jucati cu oglinzile aiurea...pentru ca au o mare "putere"...si riscati...daca sunte-ti influentati de anumite substante...sa ramaneti blocati in lumea "paralela"...in lumea asta...devenind nebuni...

 

 

 

Acum ceva vreme...am intrat in "lumea paralela" din oglinda...si ma uitam la lumea asta..."normala"...la corpul meu...

Era ciudat...pentru ca fata incepea sa mi se desconfigure...si sentimentul era destul de "aiurea"...

Cand mi-am dat seama ca ar trebui sa ma intorc...am trecut printr-o secventa de trepidatii/vibratii...pe care m-am chinuit/fortat sa nu le resimt in mod de "blocaj"...pentru a nu ramane "acolo"...

 

 

Descrierea pe care am facuta...este "incoerenta" si putin explicativa....dar experienta este dincolo de cuvinte...

 

 

 

Nu degeaba a-ti auzit...chiar si in povesti...despre asa numitele "oglinzi magice"...ele sunt portaluri si ustensile ale "magiei"...la MODUL PROPRIU!!!

 

 

deci aveti grija cu ce va jucati!!!

Foarte pertinente observatii, Infinitus.....chiar nu stiam chestia cu "demonii" din oglinda insa citisem- de obicei copii se joaca asa- despre aparitia "diavolului" in oglinda. Horror!!!!! Eu cred ca risti sa ramai dus cu pluta daca te apuci "neavizat" de astfel de experiente.....E ca si mersul pe gheata, nu stii unde e mai subtire si te ai dus la fund!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am facut topicul acesta ca aici sa postati DOAR metode auzite sau citite... etc. (experimentate sau nu) de a lua legatura cu lumea de dincolo, cu cei morti, cu spiritele.

De asemenea, postati aici si multe incantatii si "ritualuri" pentru a contacta spiritele.

 

As incepe eu, dar asta am citit-o la sectiunea povesti de groaza (nu mai stiu la ce pagina, pe la inceput undeva):

Ca cica daca seara, dupa ce s-a intuncat (preferabil dupa ora 22:00) deschizi o usa la o camera si pe intuneric rostesti ceva de genu: "Dracule, vino si te lupta cu mine !" in aceea noapte, la ora 00:00 fix diavolul va veni... Si tot acolo am citit ca metoda a fost experimentata o data si a functionat.

 

Continuati voi cu alte metode si incantatii...

 

 

asta am citit`o si eu Pe siteul acesta oricum nu o incerc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×