Sari la conținut
Forum Roportal
zexelica

HEROES

Postări Recomandate

Am vazut ieri primul episod din sezonul2.....chiar imi era dor. Dupa cum spune si titlul actiunea se petrece la patru luni dupa momentul din ultimul episod din seria 1. Pe langa Claire, Bennet, Mohinder, Parker, Nathan, Peter si bineinteles Hiro au mai aparut doua personaje noi: doi frati( frate si sora) dintre care sora are puterile speciale dar inca nu stim in ceea ce constau aceste puteri.

Hiro a ajuns pe undeva in anul 1671 si a descoperit ca cel pe care il considera erou:Kensei nu era decat un englez care nu avea nimic in comun cu actele de vitejie :blink:

Molly, cea care ii detecta pe oamenii cu puteri are parte de niste cosmaruri cu un individ fara identitate deocamdata dar un personaj negativ, in gen cu Sylar.

Claire s-a mutat in alt oras, la o alta scoala.....si-au schimbat numele de familie din bennet in butler. Nathan petreli a ajuns rau, avea o imagine neingrijita, iar finalul episodului e super tare, in care apare peter care la prima vedere si-a peridut memeoria.

Abia astept urmatorul episod :great:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare un serial foarte interesant... ceva in genul X-men insa cu multe rasturnari de situatie.

Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A urmarit cineva HEROES? E super-cool.

 

Pareri, ceva?

Super super super ... m-a prins cu totul. Dar ... sa oprit la partea a treia, episodul 1 si acum mor de curiozitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si io l-am vazut si mi-a placut :airkiss:

 

Save the Cheerleader Save the World

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

seria 1 am urmiarito cu interes prea mare ,abea asteptam sa vin acasa sa ma uit......la a 2 mi s-a parut bun ,da nu cu lafel de mare interes...iar la al 3 sezon am episoadele tre sa imi fac timp sa ma uit..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca va plac serialele care trateaza tema "abilitati supranaturale", luati-va The 4400.

Heroes ma dezamageste incet-incet.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×