Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut

am si eu un fiat stilo din 2002 si arata super bine . e full option cu naigatie si carkit

OPTIUNI

-tiptronic

-navigatie INCORPORAT

-carkit INCORPORAT

-senzori de parcare

-asr

-abs

-esp

-rsp

-schimbarea servodirectiei in "city"

-pilot automat

-motor de 2446 cm3

-170 CP

Editat de Cristinick
tel sters

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti de masinile Fiat Stilo.....imi caut de ceva timp o masina si am gasit un fiat Fiat din asta care arata chiar f bine...face fata la majoritatea din pretentiile mele....desigur nu prea ma pricep la masini si tin cont mai mult de cum arata si ce dotari are...dar vreau sa stiu daca ar merita o astfel de masina....e din 2003 si are 60000 de km....1.6 pe benzina,consum de 7%...

Ce ziceti...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce pret? ce dotari? in general fiat... :P nu prea sunt bune...acum e decizia ta. Si de ce nu vrei ceva diesel? Consuma mai putin :)

Editat de justinn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mesajul anterior provine de la un individ care crede ca Chevrolet e firma franceza :P Asta asa, ca informatie de background. :)

 

Cat de Stilo, plusul evident este ca e foarte ieftin second: la dotarile si specificatiile generale practic nu mai exista un alt model care sa-l concureze pe piata second. Calitatea constructiei nu e grozava, nici interiorul, dar tind ambele spre "OK" intr-o mai mare masura decat alte modele Fiat. Spuneai ca iti pasa in primul rand de dotari si cum arata - mie personal mi se pare ca arata bine, are un design reusit. Cum spuneam, dotarile sunt excelente pentru pretul la care poti gasi unul. Alegerea depinde deci de utilizator: daca nu ai folosi-o in regim foarte intens (in sensul de a face foarte multi km) si gasesti un "exemplar reusit" la un pret bun, e o varianta decenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

l-am gasit la 5500 (sper sa reusesc sa mai negociez;) )...mie mi-a placut foarte mult cum arata...fata de altele second la pretul asta ... mai vad...oricum ma gadesc serios sa o iau...:doh:

MS.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E primul Fiat care imi place cum arata in decenii :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mesajul anterior provine de la un individ care crede ca Chevrolet e firma franceza :pardon: Asta asa, ca informatie de background. :crazy:

 

Cat de Stilo, plusul evident este ca e foarte ieftin second: la dotarile si specificatiile generale practic nu mai exista un alt model care sa-l concureze pe piata second. Calitatea constructiei nu e grozava, nici interiorul, dar tind ambele spre "OK" intr-o mai mare masura decat alte modele Fiat. Spuneai ca iti pasa in primul rand de dotari si cum arata - mie personal mi se pare ca arata bine, are un design reusit. Cum spuneam, dotarile sunt excelente pentru pretul la care poti gasi unul. Alegerea depinde deci de utilizator: daca nu ai folosi-o in regim foarte intens (in sensul de a face foarte multi km) si gasesti un "exemplar reusit" la un pret bun, e o varianta decenta.

 

 

 

BA DESTEPTULE VEZI CA TE DAI MARE! CE ADICA DACA NU STIAM CHEVROLET SEAMANA CU UN NUME FRANCEZ!

 

CONSUMUL ESTE FOARTE MARE! DE CE NU VREI CEVA DIESEL? CUM AR FI UN GOLF(E PUTIN MAI SCUMP), AI GRIJA SA UN FIE KM DATI INAPOI, DIN 2003 SI NUMAI 60000 ESTE PUTIN SUSPICIOS. ESTE INMATRICULATA?

Editat de justinn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
BA DESTEPTULE VEZI CA TE DAI MARE! CE ADICA DACA NU STIAM CHEVROLET SEAMANA CU UN NUME FRANCEZ!

 

CONSUMUL ESTE FOARTE MARE! DE CE NU VREI CEVA DIESEL? CUM AR FI UN GOLF(E PUTIN MAI SCUMP), AI GRIJA SA UN FIE KM DATI INAPOI, DIN 2003 SI NUMAI 60000 ESTE PUTIN SUSPICIOS. ESTE INMATRICULATA?

Daca tot tipi...de ce nu incerci sa scrii corect?Aaa,scuza-ma,nervii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este inmatriculata in Mures...cu actele mi-a zis cineva ca maxin 150 de euro mai platesc.... nici nu o sa o folosesc prea des...doar pt uz personal (pana la cumparaturi, facultate, munca...noh...)...am tot auzit ca marca asta nu este prea buna, de aia stau in dubii...dar imi place f mult.....in orice caz ma gandesc sa o duc undeva sa o pun pe calculator...sa vad ce adevarat si ce nu...si cred ca atunci am sa ma hotarasc definitiv....:pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×