Sari la conținut
Forum Roportal
Lacusta_Neagra

Regulament poligon tir sportiv

Postări Recomandate

Ma scuzati pt acest topic dar am mare nevoie de ajutorul vostru.

rog pe toata lumea care are cele mai mici cunostinte despre regulamente poligin sau tir sportiv sa le lase pe acest forum.Va multumesc pt ajutor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce este la coltul trist? Cred ca ar trebui sa fie la rubrica "sport". Cat despre asta nu stiu mare lucru. Cel mai bine te duci acolo si intrebi. Daca vrei sa te apuci de asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma scuzati pt acest topic dar am mare nevoie de ajutorul vostru.

rog pe toata lumea care are cele mai mici cunostinte despre regulamente poligin sau tir sportiv sa le lase pe acest forum.Va multumesc pt ajutor

 

Catre,

Lacusta Neagra

 

Am citit mesajul tau si am inteles ca ai nevoie de ajutor. Ti-as putea da unele indrumari ca de exemplu: extrase pentru construire de poligoane de tir sportiv pentru probele de A.C. si glont,(pusca si pistol) cat si de talere (skeet , trap, si dublu trap), cum se organizeaza o competitie sportiva, ce aprobari iti trebuie daca vrei sa iti faci propriul poligon, informatii despre legile in vigoare, etc. Daca mai esti interesat poti sa ma contactezi pe acest forum, deoarece vad ca mesajul tau este destul de vechi.

Politistul OK

Editat de Politistul OK

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut politistu. eu ma numesc Alexe.m-ar interesa sa imi deschid un poligon de tragere la talere.daca se poate sa ma indrumi un pic ti-as fi foarte recunoscator.adresa de yahoo messenger: alexero2002ro@yahoo.com

Multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Catre,

Lacusta Neagra

 

Am citit mesajul tau si am inteles ca ai nevoie de ajutor. Ti-as putea da unele indrumari ca de exemplu: extrase pentru construire de poligoane de tir sportiv pentru probele de A.C. si glont,(pusca si pistol) cat si de talere (skeet , trap, si dublu trap), cum se organizeaza o competitie sportiva, ce aprobari iti trebuie daca vrei sa iti faci propriul poligon, informatii despre legile in vigoare, etc. Daca mai esti interesat poti sa ma contactezi pe acest forum, deoarece vad ca mesajul tau este destul de vechi.

Politistul OK

 

salut !!!

pe mine ma interesaza foarte mult!

ai un id de mess la care poti fi contactat?

 

10x.

 

Salut politistu. eu ma numesc Alexe.m-ar interesa sa imi deschid un poligon de tragere la talere.daca se poate sa ma indrumi un pic ti-as fi foarte recunoscator.adresa de yahoo messenger: alexero2002ro@yahoo.com

Multumesc anticipat

 

ai vreo noutate? ti-ai deschis poligonul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×