Sari la conținut
Forum Roportal
maybe

Est sau Vest.

Unde va aflati ?  

38 membri au votat

  1. 1. Unde va aflati ?

    • Estul Romaniei
      15
    • Vestul Romaniei
      5
    • Strainatate
      7
    • Nordul Romaniei
      3
    • Sudul Romaniei
      6
    • Centrul Romaniei
      2


Postări Recomandate

Incercati sa trasati o mediana imaginara asupra hartii Romaniei apoi dati un raspuns. Eu sunt din est.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

defapt, nu stiu daca am pus bine in est... acolo m-am nascut, dar in vest locuiesc de la 2 anisori

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Est sau Vest? Strainatate? Chestionarul tau am impresia ca are o greseala "mica".. .. Sudul si Nordul unde sunt??? Sau nu ai auzit de ele? Cei din nord/sud sa se prefaca pur si simplu ca nu ai vazut topicul acesta? :blinca: Fara suparare, dar cred ca ai uitat doua puncte cardinale : Nordul si Sudul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am gandit la asta dar in cazul acesta cei care erau in sv nv se ne probabil nu se puteau decide ce sa voteze. Si ca un al 2 lea motiv as spune ca in ziua de azi notiunea de est si vest este mult mai vehiculata... :oca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Est sau Vest? Strainatate? Chestionarul tau am impresia ca are o greseala "mica".. .. Sudul si Nordul unde sunt??? Sau nu ai auzit de ele? Cei din nord/sud sa se prefaca pur si simplu ca nu ai vazut topicul acesta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa bag Bucurestiul in Est sau Vest??? Parca e mai aproape de Est... si inca o chestie... pentru ce acest topic??? :roll: :) ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×