Sari la conținut
Forum Roportal
RocKarItZza

ora 7:11:46

Postări Recomandate

Hey ce ziceti de coincidenta asta? Visam pe Animal X (formatie pe care nu o ascult ) si cand ma trezesc si dau drumul la tv,hopa si animal x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hei!!! nici chiar asa! mie nu mi s-a oprit niciodata ceasul la vreo ora bizara

Si cind sint orele astea bizare :pokey:

 

 

Hey ce ziceti de coincidenta asta? Visam pe Animal X (formatie pe care nu o ascult ) si cand ma trezesc si dau drumul la tv,hopa si animal x

E ceva paranormal la mijloc :hi:

Editat de IuliaDy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cind sint orele astea bizare :pokey:

E ceva paranormal la mijloc :hi:

 

 

Asta zic si eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu imi faceam un test din CoolGirl, cica sa vedem daca avem puteri paranormale...si printre altele era sa ma conctrez asupra unei fromatii/cataret, etc si apoi daca in primele posturi de pe tv dam peste acea formatie cicaam aveanush ce puteri./

nu m-am concentrat, dar am inceput sa fatai telecomanda cu gandul la Shakira... si pe KISS-TV eraShakira-Illegal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu imi faceam un test din CoolGirl, cica sa vedem daca avem puteri paranormale...si printre altele era sa ma conctrez asupra unei fromatii/cataret, etc si apoi daca in primele posturi de pe tv dam peste acea formatie cicaam aveanush ce puteri./

nu m-am concentrat, dar am inceput sa fatai telecomanda cu gandul la Shakira... si pe KISS-TV eraShakira-Illegal

mdah...interesant ai puteri paranormaaaaaaaale :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate nu ar trebui sa atragem atita atentie acestor chestii, vor deveni paranormale daca vom insista noi asupra acestei idei!

Eu mi-as face griji daca as auzi voci sau daca as vedea ca se misca mobila sau vesela in fata mea :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si atunci poate sa fie de la vecinii care topaie deasupra,problema este ca mereu exista o explicatie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×