Sari la conținut
Forum Roportal
Tyrone

As vrea sa imi cumpar un scooter

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cine stie un site unde as putea sa vad preturi si oferta de scootere din romania? Sau daca mai aveti si alte sfaturi...le-as asculta cu placere.M-ar interesa ceva la un pret rezonabil, cu un consum relativ mic, si fiabil, cu necesitate de permis sau nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine stie un site unde as putea sa vad preturi si oferta de scootere din romania? Sau daca mai aveti si alte sfaturi...le-as asculta cu placere.M-ar interesa ceva la un pret rezonabil, cu un consum relativ mic, si fiabil, cu necesitate de permis sau nu.

incearca aici: office@firstbike.ro, asa ca pentru inceput. Nu ocoli nici ofertele second. Care este experienta ta pe 2 roti? Oricum, preferabil ceva mai " consistent" decit un scuter, mai stabil si mai fiabil. Diferentele de consum nu sint foarte mari. Daca tot ai permis foloseste-l ca oricum si cu scuterul iti trebuie dovada ca ai absolvit un curs de circulatie. Si nu te sfii sa te echipezi pina-n dinti si daca este canicula. Daca vrei sa -ti dau sugestii folosibile spune-mi despre locurile unde vrei sa-l folosesti si daca mergi sau nu adesea cu pasager in spate. Bafta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
victor,exista vreun model de scuter pe care sa pot merge doar in baza carnetului de sofer,categoria b?

Cred ca tot ce este de pina la 49 cmc. daca nu s-o fi schimbat legea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×