Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

magnetismul uman

Postări Recomandate

Sa -i spunem doamnei adevarul:Exista barbati care au un ,,magnetism'' asa de puternic ca-ti atrag hainele de pe tine cu lenjerie cu tot;vai,vai,vai! :cheer:

Observatie: Din pacate la femei nu s-a manifestat inca aceasta anomalie magnetica! :yahoo:

 

 

asta se intampla cand au degetele in priza ?...:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa -i spunem doamnei adevarul:Exista barbati care au un ,,magnetism'' asa de puternic ca-ti atrag hainele de pe tine cu lenjerie cu tot;vai,vai,vai! :cheer:

Observatie: Din pacate la femei nu s-a manifestat inca aceasta anomalie magnetica! :yahoo:

esti prea mic inca. eu am patit asa ceva si avea si unghii magnetice care intrau in carne

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deeeeeeeeeci...

 

din cate stiu eu magnetismul se exprima prin "atragerea" situatiilor si ocaziilor potrivite a ceea ce esti ca energie

 

magnetismul uman nu este charm, asa cum zicea si the listener ... poti fi cu "vino incoace" 0 dar in viata ta sa se manifeste evenimente potrivite pentru tine si sa fii incojurat exact de oamenii de care ai nevoi si pe care ti-ai dorit sa-i ai alaturi

 

joci corect cu legile universului, universul joaca corect cu viata ta ... :0 simplu :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da,bre ......ca doar n-or fi zile ...:offtopic:

eu am aproape 34 si am un magnetism uuu . mai ales pe aici ca sint blond si pe aici 90% sint brunete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am aproape 34 si am un magnetism uuu . mai ales pe aici ca sint blond si pe aici 90% sint brunete

 

 

io zic sa ai grija cu magnetismul asta exacerbat ....sa nu fii atras de polii magnetici ai pamantului si sa nu te mai poti ridica :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×