Sari la conținut
Forum Roportal
Apocalypse

Tutorial Photoshop (CS2)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut... acum dow. si eu munca ta... sunt curios sa vad ce ai facut si poate invat si eu cateceva de la tine... nu sunt un expert in ceea ce priveste photoshop, dar sunt interesat sa invat cat mai multe despre el de unde pot

 

 

Salut All... am facut un tutorial... introducere de 70 pagini pentru incepatorii in photoshop, si as vrea sa vad opiniile voastre despre el.

Are 44Mb, si introduce un incepator in uneltele si tainele photoshop (eu am lucrat cu versiunea 9 sau CS2)

Sa-mi spuneti daca v-a ajutat

 

Enjoy!

 

http://rapidshare.com/files/32969971/Photoshop_complet.rar

 

 

acum dau si eu jos programau tau... sunt curios sa vad ce ai facut, si poate invat si eu ceva de la tine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar aveam nevoie de asa ceva si dupa ce am vazut e destul de bine facut, excelent explicat si am tinut sa ma inscriu pe forum pt a-ti multumi pentru eforul depus.Bine ar fi daca ar fi mai multe persoane dispuse sa faca lucruri din pasiune si nu numai pentru bani sau alte avantaje.

Multumesc inca o data si succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar aveam nevoie de asa ceva si dupa ce am vazut e destul de bine facut, excelent explicat si am tinut sa ma inscriu pe forum pt a-ti multumi pentru eforul depus.Bine ar fi daca ar fi mai multe persoane dispuse sa faca lucruri din pasiune si nu numai pentru bani sau alte avantaje.

Multumesc inca o data si succes.

 

 

Mersi mult! :P

 

Long live free|dom :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Saluut :P ..sunt incepator in ale Photoshopului si as vrea sa va intreb cine stie sa copieze in photoshop tatuajul cuiva...si sa si-l puna pe poza lui....plls spuneti-mi si mie care stie :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu ce prog pot sa deschid tut k nu mere k word :doh:(((( help me

 

Este facut in MS Office Word 2003. Am incercat cu multe alte versiuni (niciodata mai mici totusi) si merge. Incearca sa-ti iei un word mai bun, sau cine stie. Nu-mi pot imaginea de ce nu merge... Sorry daca nu am fost de ajutor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut All... am facut un tutorial... introducere de 70 pagini pentru incepatorii in photoshop, si as vrea sa vad opiniile voastre despre el.

Are 44Mb, si introduce un incepator in uneltele si tainele photoshop (eu am lucrat cu versiunea 9 sau CS2)

Sa-mi spuneti daca v-a ajutat

 

Enjoy!

 

http://rapidshare.com/files/32969971/Photoshop_complet.rar

 

 

mie nu-mi merge sa accesez tutorialul. Help!! Vreau sa invat ;p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×