Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Reality show: Saraca fata bogata

Postări Recomandate

O noua emisiune de tip reality-sow difuzata in Marea Britanie a pus doua tinere in situatia de a face schimb de vieti si mediu, una dintre ele fiind o rasfatata a sortii, in timp ce cealalta, o tinara provenita dintr-un mediu foarte modest.

 

Mai multe inf. in Evenimentul Zilei

 

Ideea mi se pare interesanta cu toate ca cred ca sa-a facut o preselectie riguroasa in prealabil pentru cea care va lua locul fotomodelului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm...interesant, am citit si eu articolul. Ma intreb pe cand si acest gen de sow in Romania ? De asemenea, ar fi fost interesant sa scrie si ce sa-a intamplat dupa sow : fata saraca a ramas in lumea modei sau sa-a intors la meseria ei "de baza" ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e o idee de emisiune foarte buna...de sa-ar face si-n romania...dar totul e sa si "prinda",ca daca pateste ce a patit big brother e naspa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O idee interesanta! :)

E ceva de genul Print si Cersetor. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De asemenea, ar fi fost interesant sa scrie si ce sa-a intamplat dupa sow : fata saraca a ramas in lumea modei sau sa-a intors la meseria ei "de baza" ?

 

Ar fi interesant.

Din pacate la fel se intampla si cu multe stiri, se prezinta doar initial si nu si urmarile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×