Sari la conținut
Forum Roportal
Schimbarea Perceptiei

Originile Xenofobiei

Postări Recomandate

Originile Xenofobiei

Xenofobia o sa dispara cand oricine o sa poata devenii peste noapte si fara dovada unei averi fulminante, cetatean in tari si state gen Monte Carlo, Malta, Cipru sau Gibraltar... dar atata vreme cat "ei", elita globala (nu ma refer la Basescu, se stiu "ei" cine) sunt ultra xenofobi, stau perfect izolati conduc lumea din umbra din tarisoarele lor de buzunar, paradisuri fiscale - au pretentii de la noi sa fim niste sclavi docili si sa facem hora infratirii ?? Ce ipocrizie !

 

Pe noi ne spala la cap zilnic in mass-media, scoala si religie cu aceasta egalitate a oamenilor, egalitate pe care "ei" (nu ma refer la Basescu, se stiu "ei" cine) o incalca primii cand e vorba de propriul lor interes !

 

adica : Gibraltar, with a population of just 28,000 inhabitants, is the residence for 200 multimillionaires and around 60,000 businesses, of which almost a third enjoy total exemption from corporate tax. Restul articolului (aici)

 

ANTENA 1 si Paradisul Fiscal

  • Stiati ca Antena 1 este inregistrata intr-un alt paradis fiscal - Cipru, exact ca si firma Crescent ?
  • Adica Antena 1 nu plateste taxe statului roman ca tine (citeste aici)

Nimic nu este Imposibil ILIESCU SI MASONII !!!

 

Iliescu.jpg

Editat de HITMAN2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nea Nelu frate cu Cotreceniu e un capitol inchis pentru mine , s-a discutat prea mult in 17 ani ;

Iliescu si loviturile de stat (mineriadele)vor fi dezbatute in acelas fel,Nea Nelu Cotrocelu nu s-a dezlipit nici o clipa de tovarasul reales la al 15-lea congres, a fost vasal inainte de 90 si a condus Romania in acelas spirit ;

P.S Iliescu va ramane o persoana cu influenta

 

Vatican dicteaza in lumea catolica , chiar daca-i un punct pe harta. E si normal ca organizatile secrete sa aibe celula in tari ca Monte Carlo, Malta, Cipru sau Gibraltar, aceste tari nu au dat de banuit si nu vor da ...

 

Antena 1 e un trust condus de Voiculescu, iar activitatea dinainte de `90 l-a invatat un lucru simplu : DACA VREI SA MANEVREZ OPINIA PUBLICA , DEVORATORII DE MEDIA , DESCHIZI O TELEVIZIUNE SI INCEPI MUNCA DE MANIPULARE

 

Eu nu am vazut o parare subiectiva despre Voiculescu si activitatea in servicile secrete comuniste, vorbim de trustul Voiculescu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×