Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

si ... despre ce-i serialu asta ? ceva indicii sa ma apuc si eu sa-l vad ... pls :roll:

24 de ore care chiar le vezi in 24 de ore ...... 24 ore pline de suspans minut de minut , actorul principal este michael sutherland si joaca rolul unui agent ctu (conter-terorist-unit) si trece prin fel de fel de incercari e marfa sa te uiti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si ... despre ce-i serialu asta ? ceva indicii sa ma apuc si eu sa-l vad ... pls :focus:

Daca te apuci, ai grija ca nu mai te dai jos de pe canapea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Misto serial. Astept sa apara si seria 7.Pls anuntati daca apare ceva nou. Am vazut si Prison Break intre timp, e dragut ,dar mi-a placut mai mult 24.

N-am vazut decit 2-3 ep din seria 6. S-a terminat deja?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si ... despre ce-i serialu asta ? ceva indicii sa ma apuc si eu sa-l vad ... pls :tease:

chestii de antitero , etc , mie imi place

 

ce ma scoate din papuci e ca actiunea se cam repeta , adica nu subiectul .... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un serial de nota 10 chiar peste Prison Break

are f mult realism si imi place, realitatea din majoritatea guvernelor ..setea de bani si ciolan

celule teroriste finantate chiar de cei care le contesta

recomand cu incredere sa va uitati , asta pentru cei care nu au urmarit acest serial excelent

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe catde misto e serialul, pe atat de cretin e sfarsitul. :) se sinucide gagiu la sfarsit

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, m-as fi asteptat sa faca asta :P Prea multa adrenalina, unei persoane obisnuite i-ar fi ajuns o singura zi ca ale lui (un sezon), darmite 7 :P

Si oamenii de genul asta nu's genul pe care-i vezi la pensie intr-o casuta la tara, privind la teleu si vanand caprioare. Efectiv, trebuia un sfarsit altfel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×