Sari la conținut
Forum Roportal
bibi_biby

Am probleme cu sanii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna ziua! Nu am stiut exact unde sa plasez tema aceasta dar am nevoie urgenta de sfaturi.

De la un timp de vreme simt niste mancarimi in jurul sfarcurilor care incep deja sa usture. Ce ar putea insemna? Uneori am si senzatie de voma... sa aiba legatura cu asta? Va rog sa-mi dati un raspuns concret. Va multumesc din suflet!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna ziua! Nu am stiut exact unde sa plasez tema aceasta dar am nevoie urgenta de sfaturi.

De la un timp de vreme simt niste mancarimi in jurul sfarcurilor care incep deja sa usture. Ce ar putea insemna? Uneori am si senzatie de voma... sa aiba legatura cu asta? Va rog sa-mi dati un raspuns concret. Va multumesc din suflet!

 

Mai intai da detalii concrete:esti baiat sau fata si ce varsta ai...Poate fi orice...la medic de ce nu te duci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna ziua! Nu am stiut exact unde sa plasez tema aceasta dar am nevoie urgenta de sfaturi.

De la un timp de vreme simt niste mancarimi in jurul sfarcurilor care incep deja sa usture. Ce ar putea insemna? Uneori am si senzatie de voma... sa aiba legatura cu asta? Va rog sa-mi dati un raspuns concret. Va multumesc din suflet!

 

aceeasi problema o am si eu...am avut ceva mancarimi la sfarcuri...si o usoara durere si ceva stari de greata..am zis ca este inainte de menstruatie...ok. a venit si menstruatia, si durerile de sani continua...si ceva stari de greata. test de srcina negativ...acum nu stiu ce poate fi. doar un medic ginecolog poate spune mai precis. ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×