Sari la conținut
Forum Roportal
jenu

Masina de spalat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vreau sa-mi iau o masina de spalat cu incarcare verticala(lipsa spatiu) pana in 14 milioane,ce marca imi recomandati....eu ma gandeam la Indesit...sunt bune?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa-mi iau o masina de spalat cu incarcare verticala(lipsa spatiu) pana in 14 milioane,ce marca imi recomandati....eu ma gandeam la Indesit...sunt bune?

 

In general marca Indesit este de 5 stele, personal in casa am toata gama indesit asa ca nu mai ezita :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci, ( cum incepea cineva pe acest forum) in seara asta mi s-a stricat masina de spalat automata care m-a slujit credincioasa 10-12 ani, fara nici o reparatie( Diamant 550, romaneasca....)

:P

nu ma asteptam...adica nu-mi trebuia si asta acum, dar asta este...

sunt total pe dinafara la acest capitol, am sa incep sa intreb in stanga si in dreapta, am sa caut pe net, etc.

nu mi-ar strica niste sfaturi daca aveti.....

multumesc

 

.....am retinut Indesit, Whirpool,Zanussi, am sa incep cu ele.... hmmm...vreau sa nu fie nici prea scumpa

Editat de madalina_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci, ( cum incepea cineva pe acest forum) in seara asta mi s-a stricat masina de spalat automata care m-a slujit credincioasa 10-12 ani, fara nici o reparatie( Diamant 550, romaneasca....)

:P

nu ma asteptam...adica nu-mi trebuia si asta acum, dar asta este...

sunt total pe dinafara la acest capitol, am sa incep sa intreb in stanga si in dreapta, am sa caut pe net, etc.

nu mi-ar strica niste sfaturi daca aveti.....

multumesc

 

.....am retinut Indesit, Whirpool,Zanussi, am sa incep cu ele.... hmmm...vreau sa nu fie nici prea scumpa

zanussi NU

indesit DA

Whirpool DA

depinde cati bani ai...

..................

nu te zgarci la bani dar nici nu arunca cu ei..

undeva pe la 1500 ron cumperi masina super buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poti opta si pentru modele de whirpool mai iefine daca faci rabat de exemplu la viteza de centrifugare

nitel peste 1000 roni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×