Sari la conținut
Forum Roportal
Clinho

Adevaratul Basescu !

Postări Recomandate

Am fost suspendat o saptamana pentru ca am avut curajul sa atac pe Basescu , si ma bucur ca aparut aceasta stire care demonstreaza ca Traian e un rasist si cei care au mers la vot au facut o mare greseala

 

Moderatorii care sunt pro basescu o sa inchida acest topic aici ma refer in mod special la domnul Asfaloth

 

ADEVARATUL PRESEDINTE

sUNT BUCUROS ca am avut mare dreptate cand l-am atacat pe Basescu

 

Aici am atacat pe Base iar acelas Asfal...a catalogat drept atacurile spre Base ca fiind offtopic

 

ma bucur ca din discursul meu acid a ramas doar un ciot si acela spune totul BASESCU E UN RASIST HABARNIST :)

 

aM anticipat foarte bine tipul de presedinte , incredibil ca sef al statului sa faci tu un reporter aflat in slujba cetateanului Tiganca imputita :lol:

 

domnul Asfaloth te rog sa-ti faci mea culpa pentru greseala facut ,sa-l sustii pe xenofobul Base si sa suspenzi un user care vrea sa arate adevaratul Base :tease:

 

domnul Asfaloth te rog sa-ti faci mea culpa pentru greseala facuta ,sa-l sustii pe xenofobul Base !!! sa suspenzi un user care vrea sa arate adevaratul Base :crazy: doua lucruri care arata faptul ca nu esti o persoana dreapta

Editat de Clinho

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Moderatorii care sunt pro basescu o sa inchida acest topic aici ma refer in mod special la domnul Asfaloth

................

domnul Asfaloth te rog sa-ti faci mea culpa pentru greseala facuta ,sa-l sustii pe xenofobul Base !!! sa suspenzi un user care vrea sa arate adevaratul Base :tease: doua lucruri care arata faptul ca nu esti o persoana dreapta

Adevărata faţă a "domnului" Asfaloth e una feminină. :lol: :)

 

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok eu mi-am intarit afirmatia pentru Base e XENOFOB si inca ceva IN Romania nu exista libertate ci abuzuri repetate !!!

 

LIBERTATEA PRESEI E INGRADITATA de un presedinte care doreste libertate, cum vrei libertate cand faci asemenea fapte, chiar el spunea NIMIC MAI PRESUS DE CONSTITUTIE , un oricare cetatean primea dosar penal pentru FURT CALIFICAT

observ ca a-ti ramas axati pe ideile comuniste nu vedeti adevaratul Base ,il vedeti pe Base populist.

 

[*]C

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok eu mi-am intarit afirmatia pentru Base e XENOFOB

Ce numeşti tu xenofob? Ce cetăţenie avea ziarista respectivă, maghiară, germană, franceză?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un oricare cetatean primea dosar penal pentru FURT CALIFICAT

Ia deschide tu Codul Penal, să vezi ce face ca un furt să poată fi considerat "calificat". Refuzul de a restitui un obiect nu se poate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) Ma bucur ca-l sustineti sus si tare pe Base , asa oameni asa tara, daca sustineti asemenea lucruri grave sa faci pe un om TIGANCA IMPUTITA , vi se para normal . :lol: ..eu ca cetatean al Europei , NU

 

Eu ma bucur ca nu am trait in comunism poate atunci era permis sa iei telefonul din mana , sa-l ataci si sa-i denigrezi imaginea... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Revolutia ANTI-BASE , vreau ca toate ziarele sa faca razmelita , vreau ca Base sa stea in banca lui , sa nu faca un cetatean european TIGANCA IMPUTITA

 

Clinho, ce te apuca mama in toiul noptii? :lol: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×