Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

Cum ?..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:tease: in noaptea asta sigur se "otraveste" ! Unde le gasiti nene?

 

Lasa ca sunt bune si experientele astea... te face sa fii mai atent alta data. :crazy:

Poate chiar s-a implicat sentimental... Fi tu mai rational .

 

poate ca si eu m-am implicat emotional in unele relatii.dar nu am facut niciodata scene din astea.vrea sa plece? ok..go! vrei sa ramai? ok,ramai

dragoste cu sila nu se face.si niciodata nu am obligat pe nimeni sa ma iubeasca.

 

Serios ..numai sa incerce .. :lol:

Astea sunt istericale ..daca era o fata inteligenta si rasata ,nu facea circ.

Se vede ca putin ii pasa de el ,ca altfel ar fi avut mai mult respect. :)

 

asta e!

cum draccuuuu poti sa zici ca iubesti pe cineva daca tu nu ai pic de respect???

bai eu stiu ca atunci cand iubesti,indiferent de decizia celuilalt tu tre sa fii un domn/doamna..

 

daca tot nu iubesti macar stai in banca ta..si nu te bate cu pumnu in piept ca tu investesti sentimente bla bla

 

Vad ca problema ta e una de orgoliu. Cum a putut ea, o oarecare partenera de sex, sa te faca de caca de fata cu altii? Tipic masculin. Dormi. O sa-ti treaca.

 

imi trece..

Editat de Leu79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa zicem ca stai in straintatate,vii in romania pentru o perioada nedeterminata de timp.sa zicem 2 zile sau 2 saptamani sau 2 luni.in acest timp incepi sa iesi cu cineva.persoana respctiva stie ca exista posibilitatea ca tu sa pleci in orice moment.

ei bine,in momentul in care eu de exemplu trebuie sa plec ea ar trebui sa-mi reproseze asta?sau ar trebui sa se simta pacalita? atata timp cat stia ca nu voi putea ramane pe veci cu ea..

Trebuia sa fi stiut la ce se inhama, atata timp cat stia ca tu nu vei sta o vesnicie in tara si ca va trebui sa pleci in orice moment. Nu consider ca ar trebui sa te simti vinovat pentru asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vad ca problema ta e una de orgoliu. Cum a putut ea, o oarecare partenera de sex, sa te faca de caca de fata cu altii? Tipic masculin. Dormi. O sa-ti treaca.

serios ?

Si daca el renunta la maniere ..si o lua pe aia de par si matura cu ea pe jos,cum era ?

Tot orgoliu masculin..sau ceva obisnuit ,ce se intalneste in mare parte in Ro ,cand barbatului nu ii comvine ceva .

poate ca si eu m-am implicat emotional in unele relatii.dar nu am facut niciodata scene din astea.vrea sa plece? ok..go! vrei sa ramai? ok,ramai

dragoste cu sila nu se face.si niciodata nu am obligat pe nimeni sa ma iubeasca.

asta e!

cum draccuuuu poti sa zici ca iubesti pe cineva daca tu nu ai pic de respect???

bai eu stiu ca atunci cand iubesti,indiferent de decizia celuilalt tu tre sa fii un domn/doamna..

Adevarat ..deci ai grija pe viitor. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuia sa fi stiut la ce se inhama, atata timp cat stia ca tu nu vei sta o vesnicie in tara si ca va trebui sa pleci in orice moment. Nu consider ca ar trebui sa te simti vinovat pentru asta.

 

nu ma simt vinovat.ma simt jignit,bestelit. :lol: acum incep eu sa cred ca s-a jucat cu mine.dar poate sa se joace cu mine cat vrea.nu ma deranjeaza.

Editat de Leu79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ma simt vinovat.ma simt jignit,bestelit. :lol: acum incep eu sa cred ca s-a jucat cu mine.dar poate sa se joace cu mine cat vrea.nu ma deranjeaza.

Daca nu te interesa, nu mai deschideai topicul. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
serios ?

Si daca el renunta la maniere ..si o lua pe aia de par si matura cu ea pe jos,cum era ?

Tot orgoliu masculin..sau ceva obisnuit ,ce se intalneste in mare parte in Ro ,cand barbatului nu ii comvine ceva .

 

Adevarat ..deci ai grija pe viitor. :lol:

 

 

daca faceam asa ceva intram in categoria `porci`.

asta ma enerveaza la unele femei.te freaca la creieri pana cedezi nervos,dar daca e sa le zici ceva sar in sus repede.

 

 

apropo tu,cea care a zis ca e vorba de orgoliu.zii,cum te-ai fi simtit sa iti faca un barbat asa? nu-mi zici ca ti-ar fi placut sau nu ti-ar fi dat zganarit nervii.poate nici macar nu ai fi reactionat calm ca mine. eu am preferat sa plec de acolo decat sa-i zic vreo doua.sau mai rau sa-i dau doua bucati.am fost totusi calm..si tot ea cu tupeu da sa urce in masina mea.

 

Daca nu te interesa, nu mai deschideai topicul. :)

 

urasc femeile cu figuri

urasc femeile cu gura mare

urasc femeile cicalitoare

urasc femeile care se cearta ca la usa cortului

 

ma intereseaza persoana mea.nu persoana ei.

Editat de Leu79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
apropo tu,cea care a zis ca e vorba de orgoliu.zii,cum te-ai fi simtit sa iti faca un barbat asa? nu-mi zici ca ti-ar fi placut sau nu ti-ar fi dat zganarit nervii.poate nici macar nu ai fi reactionat calm ca mine.

 

Nuuuu..probabil ii dadeam cu o sticla in cap :lol:

Eu n-am zis ca sunt de acord cu ce a facut ea, din contra, o consider o proasta si prefacuta (sa ma ierti). Dar problema ta nu e una mare..ti-am mai zis, culca-te si maine vezi-ti de alte tale.

Editat de Knut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nuuuu..probabil ii dadeam cu o sticla in cap :lol:

Eu n-am zis ca sunt de acord cu ce a facut ea, din contra, o consider o proasta si prefacuta (sa ma ierti). Dar problema ta nu e una mare..ti-am mai zis, culca-te si maine vezi-ti de alte tale.

 

nu ma culc eu asa devreme..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raspuns la adevaratele tale intrebari, Leu 79:

1. Da, a fost bine.

2. Asa se ,,justifica" reactia ei.

3. It's all right. :) Be happy. Daca nu poti... iti raspunzi la alta intrebare. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am draci.asta e problema.

conteaza daca dincolo am sau nu una?

Te-am ghicit? :lol:

 

ma simt jignit,bestelit. :tease:
urasc femeile cu figuri

urasc femeile cu gura mare

urasc femeile cicalitoare

urasc femeile care se cearta ca la usa cortului

 

ma intereseaza persoana mea.nu persoana ei.

Vai ce-mi place. Fa un dus rece.. o sa-ti treaca... (si ce mare cuceritor te dadeai mai acu' cateva zile :) )

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×