Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

Cum ?..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

imi pasa,normal..e si ea om nu? dar de la asta pana a-ti varsa un pahar de sprite pe fata la bar si a iesi val vartej e cale lunga..zic eu.

Mai..ti-am zis.. Nu este problema ta. Atat timp cand esti cu cartile pe masa de la bun inceput.. toate scenele isterice sunt doar din prostia ei. Nimic mai mult.

 

Bydy ti-a spus foarte bine tot ce e de inteles in legatura cu acest topic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce sa o iau cu mine daca ea isi are tot rostul aici? aici are familie,aici are casa,aici are un serviciu bine platit.de ce sa-i distrug viata?

pai atunci stai acasa si fa-i pe plac :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e adevarat nu am vorbit de iubire.si oricum nu ai cum sa iubesti un om in 2 luni de zile..

eu iti demonstrez ca ai cum. :lol: Il poti iubi si-ntr-o clipa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai..ti-am zis.. Nu este problema ta. Atat timp cand esti cu cartile pe masa de la bun inceput.. toate scenele isterice sunt doar din prostia ei. Nimic mai mult.

 

Bydy ti-a spus foarte bine tot ce e de inteles in legatura cu acest topic.

 

da mai dar m-a facut de cacao in fata tuturor.in fata unui bar intreg eu stateam ca un handicapat si ea o dadea una si buna ca mi-am batut joc de ea,ca ea e o cantitate neglijabila,ca niciodata nu mi-a pasat.si mi-a mai si turnat suc pe fata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai atunci stai acasa si fa-i pe plac :lol:

 

dar de ce sa-i fac ei pe plac?

sa stau sa ma intretina ea?

sa stau la mana intinsa?

nu,merci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la mine e mai greu..

poate tu nu i-ai dat sperante, poate i-ai zis de la bun inceput ca o sa pleci la un moment dat.....dar deh....asa sunt femeile, e clar ca ea si-a facut sperante fara sa arate lucrul asta. Probabil a sperat ca te vei indragosti nebuneste de ea si vei lasa totul pt a putea fi impreuna.

Asa ca, vezi-ti de viata ta, sprite-ul se spala cu putina apa calduta, ea isi va gasi pe cineva....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sperante desarte nu dau eu..asa aiurea.ba dimpotriva sunt o persoana foarte sincera.dar ma simt ca un ratat pentru ca mi-a facut scene in public in seara asta

ee atunci ramane cum am spus ..Nu ai ales-o bine ..

Poate ea sa gandit ca vei renunta si vei ramane alaturi de ea .

 

Hai leu, ca te invat eu ...

deci orice i-ai spus tu esti de vina ... asa sunt femeile :tease: mai ales ca nu le iei cu tine :)

Si eu cand plec din tara mai las cat unul sa suspine ..

Numai unul.. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu iti demonstrez ca ai cum. :lol: Il poti iubi si-ntr-o clipa.

depinde de la om la om.nu mi s-a intamplat sa iubesc pe cineva intr=o clipa.sa plac da,dar sa iubesc nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×