Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

Cum ?..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sa zicem ca stai in straintatate,vii in romania pentru o perioada nedeterminata de timp.sa zicem 2 zile sau 2 saptamani sau 2 luni.in acest timp incepi sa iesi cu cineva.persoana respctiva stie ca exista posibilitatea ca tu sa pleci in orice moment.

ei bine,in momentul in care eu de exemplu trebuie sa plec ea ar trebui sa-mi reproseze asta?sau ar trebui sa se simta pacalita? atata timp cat stia ca nu voi putea ramane pe veci cu ea..

Editat de Leu79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca nu ai ales-o bine ,sau ca i-ai dat sperante desarte .. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atat timp cat tu esti corect si-i spui de la bun inceput cum sta situatia... ii problema ei daca se simte pacalita..

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o intrebare infantila.Si clar nu exista iubire,ci atractie.

 

Cand vei invata ce inseamna dragostea pentru care ai renunta la orice,mai discutam :lol:

 

Vesnicia o facem noi,o cladim cu propriile arme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa-ti sterg mesajul pentru ca esti total pe langa subiect. Unde vezi tu ca scrie despre dragoste? (cu atat mai mult de cea adevarata)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inseamna ca nu ai ales-o bine ,sau ca i-ai dat sperante desarte .. :lol:

 

 

sperante desarte nu dau eu..asa aiurea.ba dimpotriva sunt o persoana foarte sincera.dar ma simt ca un ratat pentru ca mi-a facut scene in public in seara asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E o intrebare infantila.Si clar nu exista iubire,ci atractie.

 

Cand vei invata ce inseamna dragostea pentru care ai renunta la orice,mai discutam :lol:

 

Vesnicia o facem noi,o cladim cu propriile arme.

 

 

e adevarat nu am vorbit de iubire.si oricum nu ai cum sa iubesti un om in 2 luni de zile..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai mai..fii serioasa.dar unde trebuia sa scriu? la religie?

Hai leu, ca te invat eu ...

deci orice i-ai spus tu esti de vina ... asa sunt femeile :) mai ales ca nu le iei cu tine :lol:

Si eu cand plec din tara mai las cat unul sa suspine ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stii ? Suntem oameni si este firesc sa speram la mai mult... Asa incepem anumite relatii...cu speranta ca avem puterea de a schimba anumite lucruri...

Nu ar trebuii sa te supere aceste reprosuri. Te bucura daca zicea merci ca pleci? eu cred ca nu.

Parerea mea este sa nu mai fii asa transant si ,incearca sa faci aceasta departare mai usor de suportat.

Cred ca ,conteaza mai mult cine sufera si nu cine are dreptate... Asta daca-ti pasa.

 

 

imi pasa,normal..e si ea om nu? dar de la asta pana a-ti varsa un pahar de sprite pe fata la bar si a iesi val vartej e cale lunga..zic eu.

 

Hai leu, ca te invat eu ...

deci orice i-ai spus tu esti de vina ... asa sunt femeile :) mai ales ca nu le iei cu tine :lol:

Si eu cand plec din tara mai las cat unul sa suspine ..

 

de ce sa o iau cu mine daca ea isi are tot rostul aici? aici are familie,aici are casa,aici are un serviciu bine platit.de ce sa-i distrug viata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×