Sari la conținut
Forum Roportal
lucius22

Convertor AVI in DVD sau VCD

Postări Recomandate

Cu ce program se poate converti fisierele avi in DVD sau VCD dar cu conditia sa se includa si subtitrarea.

Mai exact as vrea sa convertesc filmele care le am pe PC in formate care se pot vedea si pe un DVD care nu citeste fisierele AVImai complicat e faptul ca eu am incercat cu mai multe programe dar nu pot include si subtitrarea.

... sau cum pot mari extensia subtitrarii pentru DVD-uri.

 

 

VA MULTUMESC ANTICIPAT

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu ce program se poate converti fisierele avi in DVD sau VCD dar cu conditia sa se includa si subtitrarea.

Mai exact as vrea sa convertesc filmele care le am pe PC in formate care se pot vedea si pe un DVD care nu citeste fisierele AVImai complicat e faptul ca eu am incercat cu mai multe programe dar nu pot include si subtitrarea.

... sau cum pot mari extensia subtitrarii pentru DVD-uri.

 

 

VA MULTUMESC ANTICIPAT

Si eu am cautat un soft gratis care sa-mi converteasca din avi dvd dar abia am gasit softu asta ca restu erau cu plata Sothink Movie DVD Maker .Eu nu am avut nevoie sa inserez subtitrare ca filmul era romanesc care l-am convertit da vezi si tu incearca ca nu m-am uitat prin toate optiunile softului ca mi-am facut treaba si nu m-a mai interesat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×