Sari la conținut
Forum Roportal
vicious_babe

Ce sa fac sa fie al meu ca la inceput? :(((

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am cunoscut un baiat in urma cu 5 luni....la inceput ne-am iubit mult ...dar el are tot felu de concursuri prin toata lumea iar relatia noastra sa racit de la un timp..cand ne intalnim e totul ok...dar cand vb pe net e RECE cu mine si imi spune tot felu de chestii care ma dor...la mesaje nu-mi raspunde...cand il sun la fel...nu sti ce sa fac..am facut tot posibilul...ii spun de 100 de ori ca il iubesc dar el nu intelege sau nu vrea...nu mai stiu ce sa ma fac ...VA ROG,ajutati-ma ca nu stiu ce sa ma fac...mor incet dar sigur..multmesc anticipat! :)< :stars: :jester: :)

post-97208-1179525479_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cati ani ai? Ok , acum am vazut.

 

...mor incet dar sigur.

Asta se intampla si fara sa fii indragostita, termina cu prostiile. Mai bate-l tu la cap cu mesaje "te iubesc" si sa vezi cum te pune el pe lista de ignore. Daca iubesti (asa cum se iubeste la varsta aia), ai o boala grea.

Nu ai ce sa faci decat sa astepti. Daca il lasi in pace s-ar putea sa inceapa sa se gandeasca si el la tine. Peste un an de zile, cand ai sa iti amintesti de thread-ul asta, ai sa iti pui mainile la ochi de rusine. Ntelegi?

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine acuma nu te gandi ca de fiecare data cand il vad ON pe mess`...ii zik TE IUBESC...dar el stie chestia asta..dar poate nu vrea sa inteleaga... :| am incercat si chestia cu "Daca il lasi in pace s-ar putea sa inceapa sa se gandeasca si el la tine"...nu a dat nici un semn de viata...NIMIC!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bine acuma nu te gandi ca de fiecare data cand il vad ON pe mess`...ii zik TE IUBESC...dar el stie chestia asta..dar poate nu vrea sa inteleaga... :| am incercat si chestia cu "Daca il lasi in pace s-ar putea sa inceapa sa se gandeasca si el la tine"...nu a dat nici un semn de viata...NIMIC!!!

 

ei, si cate zile ai stat fara sa ii vorbesti? :think:

ia calca'ti tu pe inimioara si stai o saptamana fara sa ii dai vreun semn :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am incercat si chestia cu "Daca il lasi in pace s-ar putea sa inceapa sa se gandeasca si el la tine"...nu a dat nici un semn de viata...NIMIC!!!

Atunci ce ti-e neclar?

 

ia calca'ti tu pe inimioara si stai o saptamana fara sa ii dai vreun semn :think:

Si nu o sa se intample nimic. Pariu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci ce ti-e neclar?

Si nu o sa se intample nimic. Pariu?

 

Nope. Asa o fi cum spui :think:

Nu am nimic de demonstrat :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am cunoscut un baiat in urma cu 5 luni....la inceput ne-am iubit mult ...dar el are tot felu de concursuri prin toata lumea iar relatia noastra sa racit de la un timp..cand ne intalnim e totul ok...dar cand vb pe net e RECE cu mine si imi spune tot felu de chestii care ma dor...la mesaje nu-mi raspunde...cand il sun la fel...nu sti ce sa fac..am facut tot posibilul...ii spun de 100 de ori ca il iubesc dar el nu intelege sau nu vrea...nu mai stiu ce sa ma fac ...VA ROG,ajutati-ma ca nu stiu ce sa ma fac...mor incet dar sigur..multmesc anticipat! :D < :P :think: :P

 

chiar crezi ca merita sa fugi dupa cai verzi pe pereti ? iti faci singura rau .eu zic sa incepi sa traiesti incet si sigur ....nu esti nici prima nici ultima care sufera ,si inceteaza sa te mai umilesti in fata lui ...i-ai spus de 100 de ori ...cam mult nu ti se pare ? din dragoste nu se moare ,stai linistita ...mereu e cineva mai bun ,mai frumos si mai destept ....asa va fi urmatorul ...vei vedea ....bafta ...:roll:

P.S ...era sa uit ...ca la inceput nu va mai fi niciodata ...:bye:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×