Sari la conținut
Forum Roportal
Andrii-Popa

Fostele colege din liceu - o idee

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tot cautam sa cunoastem noi si noi parteneri... de sex opus... dar, ce ziceti sa ne intoarcem putin in timp, la fostele colege de liceu. Daca nu s-au maritat inca, n-ar fi o idee buna sa incepeti o relatie mai stransa?

Cine a incercat? Si, daca ati reusit - eu as fi incantat sa vorbim.

Ati furat-o de la ala? Sau, v-ati vazut o data si a ramas doar o revedere din an in noian?

 

Eu am incercat sa fur singura colega ramasa in Constanta si nemaritata, nelogodita, dar... a fost ceva de genul doi se fenteaza si castiga al treilea. Dupa ce l-am facut gelos fara motiv pa omu -il stiam de mult - de fapt, cu cine sa vb si eu la aniversarea fetei, pe 21 dec, cand erau toti perechi si eram si dupa 2 beri cu 2 manelisti - si, ce sa zic, a urmat o faza de neutralitate, ma gandeam eu sa il provoc mai tarziu(adica sa ne batem eventual peste vreo 3 saptamani), dar nu a mai fost cazul. A fugit de el - se plictisise fata. S-a mutat singura, lalalaila, si a luat-o de la null. Am intrat imediat in cursa,ba am fost impreuna si la teatru, cand, aflu ca in cursa intrase si un oarecare la aeroport pan Kogalniceanu, cu 10 ani mai mare-se vede treaba ca ii placea mult armata, cam pa acolo era omu-si- uite, de unde era cale libera, am dat de rosu. Aa...aja aja aja...asa...Ok

Si, a ramas totul la a ne scrie felicitari protocolare pe care dam la greu doi bani, sunt sigur, de sarbatori. Cam asa... Ce-am avut si ce-am pierdut.

La voi? Da, nu? Cum?

Editat de Andrii-Popa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tot cautam sa cunoastem noi si noi parteneri... de sex opus... dar, ce ziceti sa ne intoarcem putin in timp, la fostele colege de liceu. Daca nu s-au maritat inca, n-ar fi o idee buna sa incepeti o relatie mai stransa?

Drept să-ţi spun, eu am exact 20 de ani de c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce ciudata este viata: o colega de liceu a ajuns educatoare la o gradinita unde culmea ironiei am dus-o pe fata mea (era vb de gradinita armatei situata pe calea Plevnei) si povestea continua...restul din partea voastra este imaginatie :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hei,hei...ce subiect!!! :o: Barbate-miu s-a insurat de ceva ani cu o fosta colega de liceu :P si ne merge...mai mult decat bine.Cine vrea sa incerce, sa nu piarda vremea,ca fetele bune se dau repede...nemaritate raman alea cu nasul pe sus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×