Sari la conținut
Forum Roportal
aiCuraj

HELP ME PLS! proiect inginerie

Postări Recomandate

Buna all ;) ,as avea cat mai urgent nevoie de ajutorul "vostru" :flowers:

Abia am sosit si eu de la munca....lucrez la o firma straina....cam 2 3 luni pe an. O firma care face decoratiunile interioare la hipermarketuri,si nu o fac din placere (pt ca nu e usor sa fi departe de casa...si sa lucrezi si cate 24 de ore..sa dormi 4 ore si pe urma so iei de la capat..) ci pt ca tre sa imi platesc facultatile :tease: :) mda..e romania...e ca si un cerc vicios....ca sa merg la facultate imi trebuie bani....ca sa am bani tre sa lucrez...daca lucrez nu pot merge la facultate...f frumoasa Romania asta ;).Fiind plecat ....mi-am adunat cateva restante :)...si spre bucuria mea...am mai aflat de vreo 2 proiecte ce am de facut la una dintre facultati..la INGINERIE AUTOMATICA..si sincer...pe langa faptul ca nu am timp suficient pt invatat.....au mai aparut si proiectele astea... :o: ,Am cautat nitel pe net..dar nu am gasit nimic, prin urmare am zis sa postez aici pe roportal pt a va cere ajutorul.Fie ca unul dintre voi a facut un astfel de proiect ,fie ca are vreo cunostinta....care a facut facultatea de inginerie..automatica...sau poate se gaseste si la informatica sau la electronica.

1 primul proiect este la materia MODULARE SI SIMULARE si proiectul trebuie sa fie despre modelarea si simularea TEMPERATURII ,intr-o incapere.....fie ca este o camera de apartament....sau o sera...sau orice mediu.....pe urma va trebui sa fac ecuatiile in programul MATLAB

2 cel de-al doilea proiect este la MICROPROCESOARE sunt vreo 14 teme...dar nu are rost sa le postez inca pe toate....prima oara sa vad...daca a auzit cineva de materiile acestea...sau daca a avut vreun proiect asemanator

Daca stie cineva pls help pt ca sincer sunt in big trouble...am cateva restante de luat...si plus ca acu incepe si sesiunea ..Mi-ati fi de mare ajutor.

O zi frumoasa tuturor :friends: ,revin deseara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici un inginer in materie de automatica ..informatica..etc..nu exista pe roportal? :focus:

Noapte buna all ! :sorry:

Editat de aiCuraj

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×