Sari la conținut
Forum Roportal
Andrii-Popa

Orientul vs occidentul

Postări Recomandate

au mai pierdut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orientul e clar superior civilizatia a aparut acolo.

Occidentalii au fatza de cal. :blink:

Editat de Khristine
exces de emoticons

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Constat ca esti lingusitor cu femeile musulmane desi detesti barbatii musulmani, in speta pe bravul Ali Buli de mai sus. E de inteles, doar a fi rom

Editat de Darianna
citat sters

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Constat ca esti lingusitor cu femeile musulmane desi detesti barbatii musulmani, in speta pe bravul Ali Buli de mai sus. E de inteles, doar a fi rom
Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Grafo, tu chiar crezi ca Ali Buli e musulman? :)

 

Nu te-ai prins inca de caterinca lui?

 

Sau daca chiar esti clona lui Ali Buli....nu te mai da musulman ca se cunoaste de la oposta ca nu esti. :beee: Daca m-am inselat si nu esti clona lui,atunci scuze pentru comfuzie.

 

Nu sunt clona nimanui. Tu chiar esti femeie musulmana? Ce parere ai despre baldachine? Tocmai mi-am cumparat unul deosebit de confortabil, daca avatarul tau e real m-as converti la islam si am petrece clipe minunate...

Astept pm daca accepti oferta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Occident: Acum 1000-1200 de ani, vestul Europei era populat in cea mai mare parte de barbari salbatici, parosi si scarbosi de tot. Vikingii, de ex, erau niste fiare turbate care nu stiau decat razboi, sabii grele, sange, betii crunte (si iar razboi si sabii intre petrecareti), vanatoare, sex oral cu nevestele si cam atat. Se zvoneste ca ar fi existat si canibali printre ei (se numeau berserkeri).

Si uitati-va cine sunt danezii, norvegienii si suedezii in ziua de astazi: cele mai civilizate si curate popoare din lume, cele mai bune exemple de bun simt, cei mai pacifisti si echilibrati oameni, cea mai reusita armonie intre libertate in gandire si disciplina.

 

 

Orient: cica tot acum vreo 1000 de ani arabii au inventat sapunul. Cum se face ca in prezent astia sunt printre cei mai nespalati? :)

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×