Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
ActorGrabit

Spam-uri anti Basescu

Recommended Posts

In ultimele zile primesc tot mai multe spam-uri anti Traian Basescu. Chiar vreau sa stiu cati dintre voi mai primiti cate un email anti-Basescu pe ora?! Si de fiecare data de la o alta adresa. Adrese de mail cum ar fi: spunepabasescu@gmail.com , pentruda@gmail.com , suspendareda@gmail.com si lista cu viermi poate continua. Cred ca am deja vreo 50-60 de emailuri anti-Basescu, spam-uri pe care le-am primit numai in ultimele 5-6 zile, unele dintre acestea trimise agresiv de cate 2 sau mai multe ori. Poate reuseste cineva sa-mi spuna ce e de facut ca sa nu mai fiu stresat de niste emailuri SPAM pe care mai degraba le consider: malware, worms, trojans, other threats. Mai mult: adresa de email pe care primesc aceste scrisori penibile nu am facut-o publica pe nici un forum!

Eu nu sunt dar te invat cum sa-i demaschezi :flowers:

Trebuie sa ai Outlook Express

1. apesi dublu click pe email-ul din lista. O sa se deschida in ditamai fereastra.

2. in fereastra nou deschisa apesi File -> selectezi Properties.

3. Aici selectezi DETAILS !

aici citind polologhia aia vei vedea drumul parcurs de mail... la cata prostie in in PNL si PSD nu m-ar mira sa vezi servere gen psd.ns1.ro and shit... hahaha

Edited by Croitorul din Panama

Eu nu sunt dar te invat cum sa-i demaschezi :flowers:

Trebuie sa ai Outlook Express

1. apesi dublu click pe email-ul din lista. O sa se deschida in ditamai fereastra.

2. in fereastra nou deschisa apesi File -> selectezi Properties.

3. Aici selectezi DETAILS !

aici citind polologhia aia vei vedea drumul parcurs de mail... la cata prostie in in PNL si PSD nu m-ar mira sa vezi servere gen psd.ns1.ro and shit... hahaha

OK. Am sa reinstalez Outlook in cazul asta. Din motive de securitate, obisnuiesc sa-l dezinstalez imediat dupa instalarea Windows. Momentan am ajuns aici: http://www.dasuspendare.ro/?p=1#comments Invadati-le forumul, va rog!

OK. Am sa reinstalez Outlook in cazul asta. Din motive de securitate, obisnuiesc sa-l dezinstalez imediat dupa instalarea Windows. Momentan am ajuns aici: http://www.dasuspendare.ro/?p=1#comments Invadati-le forumul, va rog!

Iti sugerez sa le dai un email lui ZOSO.ro si PITICU.ro :flowers: pentru demascare maxima & shit pe blogurile din Romania !

Edited by Croitorul din Panama

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this