Sari la conținut
Forum Roportal
fluturas_mov

Ce va luati de mancare la scoala/serviciu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ciocolata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Comand ceva, in functie de anotimp, iarna pizza sau chinezeasca, vara inghetata sau fructe, nectar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ice tea.. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

numai porcarii...nimic sanatos :flowers: ca de exemplu: stix, covrigi, biscuiti, si maioneze in salate....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

maine imi iau mancare gatita, nu se poate trai doar cu uscaciuni si banane ... caserola cu orez cu ciuperci e deja pregatita in frigider, o incalzim la microunda si papam :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu de acasa imi iau bani,pentru ca scoala a incheiat contract cu ofirma de catering care in loc special amenajat are o terasa in scoala si de acolo ne aprovizionam... e deschis doar in pauza mare,adica la 11 fara 10 ,in rest avem un "chiosc" de la care nu cumpar niciodata nimic,doar in cazul in care raman fara suc/apa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu de acasa imi iau bani,pentru ca scoala a incheiat contract cu ofirma de catering care in loc special amenajat are o terasa in scoala si de acolo ne aprovizionam... e deschis doar in pauza mare,adica la 11 fara 10 ,in rest avem un "chiosc" de la care nu cumpar niciodata nimic,doar in cazul in care raman fara suc/apa

wow...exista si scoli civilizate...bravo voua!! :flowers:

 

sa fiu on...ar trebui ca fiecare scoala sa ia exemplul celei de mai sus...dar cum nu se intampla asa, i-ati sandvisuri la tine, dar in fiecare zi sa incerci sa le schimbi continutul.nu e bine sa faci abuz de nimic! vara merg si fructele..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×