Sari la conținut
Forum Roportal
Corydalis

Cancerul la san

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

colac peste pupaza de parca nu aveam eu viata destul de complicata,acum mai stau cu frica din cauza unor pete rorii la sanul drept...si un mic nodul...parca totul e cu roatele in sus de la o vreme...

imi doream atat de mult sa stiu ca trec de sesiunea asta,si sa stiu ca mi-am revenit,sa imi pot face planuri pentru mine,si azi parca tot s-a dat peste cap si numai filme horror am in cap :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
colac peste pupaza de parca nu aveam eu viata destul de complicata,acum mai stau cu frica din cauza unor pete rorii la sanul drept...si un mic nodul...parca totul e cu roatele in sus de la o vreme...

imi doream atat de mult sa stiu ca trec de sesiunea asta,si sa stiu ca mi-am revenit,sa imi pot face planuri pentru mine,si azi parca tot s-a dat peste cap si numai filme horror am in cap :flowers:

mai bine iti faci un control pentru a fi sigura...asa am crezut si eu ca am un nodul in dreapta dar nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
colac peste pupaza de parca nu aveam eu viata destul de complicata,acum mai stau cu frica din cauza unor pete rorii la sanul drept...si un mic nodul...parca totul e cu roatele in sus de la o vreme...

imi doream atat de mult sa stiu ca trec de sesiunea asta,si sa stiu ca mi-am revenit,sa imi pot face planuri pentru mine,si azi parca tot s-a dat peste cap si numai filme horror am in cap :flowers:

 

mergi la medic, nu te speria si nu fa scenarii in capsorul tau. nodulul, sunt cele mai multe sanse sa fie benign.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dap...asta fac maine primul lucru...si oi vedea.....si incerc sa las scenariile deoparte dar pe moment e destul de greu,pentru ca imi e greu sa le zic si celor din jur...mamei sau surori mele ca stiu cat de speriate ar fi si ele.... mai ales ca eu sunt de fel mai dificila,si sigur le va fi frica sa nu fac vreo prostie. da no...sa vedem...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de vreo 2 luni mi-a aparut la sanul stang in partea de sus ceva foarte tare si dureros...am fost la un control medical si m-au asigurat ca nu e nimic grav ci doar ceva hormonal care cu tratament se va vindeca insa eu am dubii....mentionez ca am 17 ani......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de vreo 2 luni mi-a aparut la sanul stang in partea de sus ceva foarte tare si dureros...am fost la un control medical si m-au asigurat ca nu e nimic grav ci doar ceva hormonal care cu tratament se va vindeca insa eu am dubii....mentionez ca am 17 ani......

mergi la alt doctor si degraba ... nu ne jucam cu chesti d'astea. cere sa se faca mamografie . bafta .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stie cineva cum se poate da de dl. Homeopat Lungu Gabriel, am auzit ft persoane ca s-au vindecat cu tratamentul dansului.Astept un raspuns.

 

 

Buna!Nu mai pierdeti timpul cu prostii!Cancerul-in toata lumea,nu are deocamdata si din nenorocire pt.noi ,toti,LEAC!Nu exista minuni,de vindecare a cancerului,ci DOAR,POATE O GRESALA DE DIAGNOSTIC,si sa fie cu totul altceva decat cancer(inflamatie,infectie,tulburari hormonale)

Totusi,desi nu doresc nimanui sa ajunga in situatia aceasta=in caz de ablatie(mastectomie) totala a sanului,inclusiv a muschiului pectoral,cand sanul nu mai poate fi reconstruit prin metode chirurgicale obisnuite,se poatr face O RECONSTRUCTIE PROTETICA CU SILICON,a sanului/sanilor,de forma,culoare ,marime,consistenta,asemanatoare cu un san normal.Fixarea se poate face cu vacuum,adeziv sau implante si minimagneti din titaniu.Protezele sunt.f.bine tolerate,usoare,nonalergice,avan ca scop,un important suport psihic,o viata aproape de normal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stie cineva cum se poate da de dl. Homeopat Lungu Gabriel, am auzit ft persoane ca s-au vindecat cu tratamentul dansului.Astept un raspuns.
:cry:Buna,

incercati la numerele acestea de telefon :

T.H Lungu Gabriel la 0728575715 , 0769282782

 

succes!

 

rejuvenatelive

Editat de Cristinick
edit color

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar nu exista un leac pentru cancer perfect valabil pentru toata lumea, dar asta nu inseamna ca nu mai exista nicio sansa. Mediul in care ma invart a fost de asa natura cat sa cunosc oameni cu probleme grave de sanatate, iar o parte dintre ei au gasit solutii la probleme pentru care nu li se mai daduse nicio sansa, iar acum dupa multi ani sunt foarte bine, starea lor de sanatate fiind monitorizata. Solutia gasita de ei a fost o clinica din Istanbul, Turcia. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare sau considerati ca va pot ajuta ma puteti contacta la edit@yahoo.com.

Editat de Cristinick
mail scos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×