Sari la conținut
Forum Roportal
ColdEyes

ce parere aveti despre Arana?

Postări Recomandate

aroganta ei e nemasurata se supara ca un copil si pleaca si face remarci mincinoase ,valeu ce as injura dar ma abtin , de data asta ma abtin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aroganta ei e nemasurata se supara ca un copil si pleaca si face remarci mincinoase ,valeu ce as injura dar ma abtin , de data asta ma abtin

no shit ? tu vorbesti de sora-mea ? :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aroganta ei e nemasurata se supara ca un copil si pleaca si face remarci mincinoase ,valeu ce as injura dar ma abtin , de data asta ma abtin

dragul meu, confunzi aroganta cu spiritul deschis, liber

te-ai gandit macar: daca EU nu am dreptate??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
no shit ? tu vorbesti de sora-mea ? :hi:

 

 

aroganta ei e nemasurata se supara ca un copil si pleaca si face remarci mincinoase ,valeu ce as injura dar ma abtin , de data asta ma abtin

 

ai grija ca forumul ista e in familie :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aroganta ei e nemasurata se supara ca un copil si pleaca si face remarci mincinoase ,valeu ce as injura dar ma abtin , de data asta ma abtin

 

daca am fi toti ca arana, ar fi cum se poate mai bine aici, pe forum...

 

ps: am impresia ca te-ai grabit in aprecieri! :hi: acum ai sa suporti consecintele! :) (sper sa rezisti! :hi: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Dulcegariile" i le poti transmite pe Pm, desi poti fi sanctionat si pentru asta.

Nu e nevoie sa deschizi topic pentru a arunca cu noroi intr-un user! :hi:

 

 

 

Regulament

- Mesajele care contin expresii vulgare, defaimatoare, rasiste, antisemite, xenofobe sau neclare vor fi sterse fara preaviz, iar (unde este nevoie) userul va fi sanctionat. (Aceasta regula va fi utilizata si pentru PM);

 

 

 

Closed

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai ce chestie coldeyes vb de arana ca si cum ar fi cunoscut-o de o viata , copilul abia ai 7 zile de cand te-ai inscris deci io zic sa astepti pana cunosti oamenii , cat de cat :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×