Sari la conținut
Forum Roportal
ColdEyes

intrebari pentru ColdEyes

Postări Recomandate

atentie! nu-s tocmai permise injuraturile

asa ca nu starni animozitati inutile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Voi fi mieros dar si acid ,voi face remarci stralucite dar si stupide , voi avea afinitatii dar si antipatii in 3 cuvinte voi fi ColdEyes

faina semnatura .

exceptand remarca asta stralucita :

 

[b]aroganta ei e nemasurata se supara ca un copil si pleaca si face remarci mincinoase ,valeu ce as injura dar ma abtin , de data asta ma abtin[/b]

mai ai vreuna ?

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am deschis tema pentru ca se pare ca am iritat neste insi paciulea si aici am sa dau explicatie si am sa ma corectez daca am gresit pe undeva ,pute-ti sa ma injurati in asa fel in care sa nu supere moderatorii precum:"luate-ar barza inapoi", lovite-as cu buricu in frunte si cu testicolele in barba" , s.a.m.d

 

faina semnatura .

exceptand remarca asta stralucita :

 

[b]aroganta ei e nemasurata se supara ca un copil si pleaca si face remarci mincinoase ,valeu ce as injura dar ma abtin , de data asta ma abtin[/b]

mai ai vreuna ?

si inca ce as mai avea dar ma abtin tare de tot pe cuvant , nu ma supara prostia poti sa ma injuri ca tot n-am sa ma supar asa dar uita-te de sus la mine si trateaza-ma cu aroganta si iau foc ,asa s-a intamplat si cu Bogdan_H si cu arana , probabil ca eu am mai multe motive sa fiu arogant decat amandoi la un loc , am vazut si am facut lucruri la care ei inca viseaza (nu ma laud e fapt) si eu totusi nu dau dovada de aroganta , nu ?

 

coldy, unde esti ca ne e urat fara tine??? ;)

pentru curiosi :hi: m-a mai duc si acasa , oi fi eu golan dar nici asa :-

 

Esti obiectiv... sau subiectiv?

 

daca ar fi sa aleg intre astea 2..... cred ca's la obiect :)

 

atentie! nu-s tocmai permise injuraturile

asa ca nu starni animozitati inutile

"luate-ar barza inapoi" cum suna ? nu e injuratura si nici urat nu suna :P

 

ai ceva legatura cu coldplay? :hi:

doar ca-mi plac , dar nicul nu are nici o legatura

 

daca tot ati sters tema cu arana am sa va scriu aici : imi pare rau ca m-am luat de prietena sau sora s.a.m.d. dar am am facut-o pentru ca m-a tratat cu aroganta si asta e lucrul care-l urasc cel mai mult si probabil este singurul lucru care poate sa ma enerveze aici pe forum , mi s-a spus ca nu o cunosc pe arana si ca nu am dreptul sa fac remarci pentru ca sunt doar de cateva zile printre voi : apai odata ce m-a tratat de sus nu e nevoie sa stiu mai multe despre ea decat ca m-a enervat , regula forumului era fara injuraturi ,remarci defaimatoare s.a.m.d dar topicul suna altfel , la fel cum exista "ce nu-ti place la cel de sus" tot asa sa nascut si tema postata de mine care suna asa "ce parere aveti despre arana" deci nu invitam pe nimeni sa defaimeze onoarea aranei ci doar sa-si spuna parerea , mi s-a mai spus ca o sa fie consecinte pentru asta ... daca o sa fie consecinte pentru asta am sa-mi sterg usserul si nu o sa mai auziti de mine , probabil asta vreti si n-am sa cer nimanui sa ma placa si nici nu am sa-mi schimb opiniile , nu ma vreti ma retrag ,simplu

 

best regards ,

Florin Radu (coldeyes)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×