Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Cararile nebanuite ale dragostei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce circumstante atenuante, eram ironica :- i-as rupe capul cu dintii :roll:
pai vezi ce faci?dpmdv pt mine cel mai rau e sa vad o femeie rea ,fug ca dracu da tamiie de ea,ii sta rau unei femei cind se minie la barbat ,am vazut0o adata pe una cum s-a miniat pe copil,avea o fata !eu n-am avut ocazia sa cunosc una rea dar am vazut la prieteni si de multe ori ma miram cum pot acestia sa le sufere!bai nene sunt ca fiarele fereasca sfintu !mai bine sa nu le dai ocazia ,noi la bere cind ne intilnim asta facem analizam femeia cum s-o facem s-o tinem blinda si linistita ca mai bine previi decit sa tratezi!blindetea lor e ca un magnet urias pe cind ura ca o tornada!D-zeu sa ma fereasca de femei rele,bai e asa de usor ,ma uit la nevasta cind indraznesc sa fac si eu ca mine de fata cu ea se negreste la fata daia am invatat sa fiu siret si sa lucrez ca mine cind socot ca e bine ,pa mine florile oferite m-au salvat de multe nazbitii!Adevaru e ca in ultimul timp sint stresat de atitea griji si minciuni si ginduri sa le pot tine in sah pe toate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ori ai gresit replayul, ori nu te mai inteleg.....

 

eu nu asta am zis?????????

Ba da, dar eu subliniam cu doua dungi rosii ceea ce spuneai tu . :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stau si ma intreb.. oare de ce simtim o atractie catre oamenii carora le pasa cel mai putin de noi? De ce ne ambitionam sa credem ca exista o "relatie" daca tot ce primim sunt suturi? De ce speram ca intr-o buna zi, acea persoana isi va indrepta privirea in directia noastra si ne va vedea cu alti ochi?

 

De ce nu ne acceptam "infrangerea" si mergem mai departe?

 

inca nu stiu sigur dar poate ne place sa ne chinuim :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stau si ma intreb.. oare de ce simtim o atractie catre oamenii carora le pasa cel mai putin de noi? De ce ne ambitionam sa credem ca exista o "relatie" daca tot ce primim sunt suturi? De ce speram ca intr-o buna zi, acea persoana isi va indrepta privirea in directia noastra si ne va vedea cu alti ochi?

 

De ce nu ne acceptam "infrangerea" si mergem mai departe?

 

Dac-ar sti cineva raspunsul...LOL... Am trecut si eu - normal - prin asta si pot spune ca a fost cea mai grea experienta de pana acum, pentru ca te face pur si simplu sa-ti pierzi uzul ratiunii. Cand te uiti inapoi cu mintea limpede, nu-ti vine sa crezi cat suflet ai pus in ceva care nu exista decat in capul tau, si cum te-ai umilit si te-ai pus intr-o lumina proasta prin insistente inutile. Chiar nu stiu ce ne face sa speram intruna ca poate, poate....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dac-ar sti cineva raspunsul...LOL... Am trecut si eu - normal - prin asta si pot spune ca a fost cea mai grea experienta de pana acum, pentru ca te face pur si simplu sa-ti pierzi uzul ratiunii. Cand te uiti inapoi cu mintea limpede, nu-ti vine sa crezi cat suflet ai pus in ceva care nu exista decat in capul tau, si cum te-ai umilit si te-ai pus intr-o lumina proasta prin insistente inutile. Chiar nu stiu ce ne face sa speram intruna ca poate, poate....

 

da :o: sa fim mandri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stau si ma intreb.. oare de ce simtim o atractie catre oamenii carora le pasa cel mai putin de noi? De ce ne ambitionam sa credem ca exista o "relatie" daca tot ce primim sunt suturi? De ce speram ca intr-o buna zi, acea persoana isi va indrepta privirea in directia noastra si ne va vedea cu alti ochi?

 

De ce nu ne acceptam "infrangerea" si mergem mai departe?

 

Speram ca acea persoana sa se schimbe. Noi sa o putem schimba cumva, sa ne facem iubiti/iubite... Pentru ca nu ne putem lua gandul de la el/ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×