Sari la conținut
Forum Roportal
BiZaRo

E-mail marketing

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut,

 

Am un site cu aprox 5000 de membri activi (in crestere constanta) si cu 130.000 -150.000 vizite unice pe luna (mentionez ca site-ul este lansat din februarie anul acesta)

 

Nu specific site-ul ptr ca nu vreau sa fie considerat drept reclama sau spam.

 

Caut persoane fizice sau firme (din Romania) care sunt interesate sa cumpere spatiu de reclama pe email (e-mail marketing) trimis la useri cu target in functie de varsta acestora si locatia lor (mentionez ca 90% din utilizatori sunt din Romania)

 

TOS-ul site-ului (termenii si conditiile) pe care userii le accepta la inregistrare imi permit sa le trimit reclame de la partenerii si advertiserii mei sau impartasirea adresei de email la terti, deci nu este vorba de SPAM, utilizatorii au si posibilitatea de dezabonare sau excludere din sistem la cerere.

 

Ptr cei interesati, por oferi pachete de emailuri active cu target in functie de varsta si locatie. Totul este legal si agreeat de userii site-ului la inregistrare.

 

Cei interesati puteti scrie un email la povestedecartier@yahoo.com

 

 

Multumesc

Editat de BiZaRo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune site-ul, nu o sa fie luat ca reclama.

 

ps: Cei interesati nu o sa-ti poata scrie pe PM pentru ca mesageria privata se activeaza dupa 15 mesaje :)

Editat de Crusher

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spune site-ul, nu o sa fie luat ca reclama.

 

ps: Cei interesati nu o sa-ti poata scrie pe PM pentru ca mesageria privata se activeaza dupa 15 mesaje :)

 

 

este vorba de povesteanoastra.ro

 

cei interesati: povestedecartier@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Personal, sunt impotriva jocurilor de genul acesta. Nu aduc decat spam.. si bani pentru cei care au avut minunata idee.

Editat de Crusher

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Personal, sunt impotriva jocurilor de genul acesta. Nu aduc decat spam.. si bani pentru cei care au avut minunata idee.

 

 

nu este spam, este reclama solicitata si acceptata la inscrierea in joc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, pana acum am gasit 2 firme care au platit pentru newsletter cu reclama, (este interesant ptr advertiseri ca nu cer preturi exorbitante) de ex, un mail la 1000 de membri activi costa undeva la 10 eur)

Rata de raspuns este destul de mare de obicei, bine, totul e in functie de produsul promovat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, pana acum am gasit 2 firme care au platit pentru newsletter cu reclama, (este interesant ptr advertiseri ca nu cer preturi exorbitante) de ex, un mail la 1000 de membri activi costa undeva la 10 eur)

Rata de raspuns este destul de mare de obicei, bine, totul e in functie de produsul promovat

 

marfa ideea si preturi destul de mici(de obicei preturile standart ptr asa ceva urca pana la 100 de euro la 1000 de useri), dar din pacate nu am nici o firma sau produs de promovat...:o:...oricum multa bafta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×