Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

as vrea sa stiu daca nod32 este un antivirus bun am auzit ca ar fii ce ma sfatuiti

 

 

E un antiv f bun. Daca stii sa il setezi si nu intri pe toate xxx-urile, nu ai treaba. Eu am testat cam tot ce inseamna antiv si am luat virusi mereu. Asa ca nici unul nu-i perfect, doar antiv buni exista...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De azi a inceput sa imi imi apara o eroare cand vrea sa isi faca update antiv Nod32. Imi da un mesaj cu "Incorect User name or Password". Cand incerc sa ii dau update manual ma intreaba de un user name si password.?!?!

Mentionez ca pana acuma update-ul mergea perfect.

ms

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De azi a inceput sa imi imi apara o eroare cand vrea sa isi faca update antiv Nod32. Imi da un mesaj cu "Incorect User name or Password". Cand incerc sa ii dau update manual ma intreaba de un user name si password.?!?!

Mentionez ca pana acuma update-ul mergea perfect.

ms

Ai o copie legala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De azi a inceput sa imi imi apara o eroare cand vrea sa isi faca update antiv Nod32. Imi da un mesaj cu "Incorect User name or Password". Cand incerc sa ii dau update manual ma intreaba de un user name si password.?!?!

Mentionez ca pana acuma update-ul mergea perfect.

ms

 

trimite-le email la Nod32 si spune-le care e problema...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

80% dintre noi au programe hack-uite asa ca...sa dam raspunsuri dupa intrebari :focus:)

Descarca alta versiune si instaleaza asa cum e scris acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm, eu zic ca e cel mai bun anti-virus...de 2 ani il folosesc si nu am luat un virus care sa nu il stearga, tot ce am luat, a sters, e FOARTE BUN si il recomand la cat mai multa lume

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nod32 setat la maxim este excelent .PS Trebuie sa stii si pe ce siteuri sa umblii nici un antivirus nu este imbatabil! :flowers:

Editat de TED BUNDY

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×