Sari la conținut
Forum Roportal
ciresarii

Inrosirea pielii dupa zineryt?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hello, girls/boys!

 

tre sa va spun ca eu folosesc zineryt pt cosuri(precizez ca nu am neaparat acnee, ci doar ca imi apar cosuri, ingeneral mici si de culoarea pielii in zona T) si chiar functioneaza....numai caam o problema... mi s-a "inrosit", daca pot sa-i spun asa, pielea de pe frunte.... si nu prea pot sa ies din casa fara fonfd de etn, din aceasta cauza....

m-ati putea sfatui ce sa fac??

 

Merci anticipat :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu folosesc Zineryt si mie mi se inroseste pielea,dar pt max 15 min..In legatura cu fondul de ten, dupa ce te dai cu Zineryt asteapta ceva timp,nu te da imediat cu fondul de ten ca nu mai are nici un efect.

 

Din pacate,Zinerytul are acest efect,de a inrosi pielea imediat dupa ce e folosit, dar dispare repede.Nu ar trebui sa te impacientezi,li se intampla tuturor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce aplicati Zineryt asteptati 15-20 minute si apoi aplicati o crema hidratanta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iti recomand o crema super buna de la forever..crema cu aloe si propolis,la mine a mers...si nu mi se facea pielea rosie dupa ce foloseam zineryt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iti recomand o crema super buna de la forever..crema cu aloe si propolis,la mine a mers...si nu mi se facea pielea rosie dupa ce foloseam zineryt

Si eu folosesc..Dupa ce mi-a reaparut acneea am folosit toate tratamentele posibile si cred ca aceasta crema m-a ajutat cat de cat.Imi place ca isi face efectul imediat si nu ti se inroseste pielea.Si ca e si hidratanta. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

zyneritul este bun numai cand il folosesti,dupa aceea risti sa-ti reapara cosurile.atentie la pielea sensibila ca daca se inroseste si tot continui sa te dai cu solutie s-ar putea sa-ti faci rani pe fata si cosurile sa nu-ti dispara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×