Sari la conținut
Forum Roportal
lilbutterfly

Domnisoara de onoare

Postări Recomandate

in curand o sa fiu domnisoara de onoare.si normal ca de cand m.au invitat ma gandesc ce o sa imi fac la par, cum sa imi fac unghiile dar cel mai dificil e alegerea culorii rochiei.sunt satena cu ochi negrii.culori deschise nu stiu daca ma avantajeaza ca am pielea deschisa la culoare.help me!tnx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce zici de verdele inchis ca smaraldul?E o culoare foarte frumoasa si cred ca te-ar avantaja chiar daca ai pielea mai deschisa ca culoare,insa daca chiar vrei sa poti fi un pic"colorata"poti face o sedinta sau doua de solar inainte de nunta.Distractie placuta si bafta in alegerea rochitei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce zici de verdele inchis ca smaraldul?E o culoare foarte frumoasa si cred ca te-ar avantaja chiar daca ai pielea mai deschisa ca culoare,insa daca chiar vrei sa poti fi un pic"colorata"poti face o sedinta sau doua de solar inainte de nunta.Distractie placuta si bafta in alegerea rochitei!

 

deci domnisoara de onoare nu inseamna neaparat culori deschise.ms pt ideea.o saiau in considerare sfatul tau:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

anul asta si eu voi fi domnisoara de onoare.

dar rochia imi va cumpara ea.insa va fi alegerea amandurora.abia astept.:o:

in orice caz vom alege o culoare care sa fie in armonie si cu rochia ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La nunta sorei mele am avut rochia din satin albatru inchis.Toti erau incantati de rochie chiar daca nu a fost roz,alb sau alte culori ce gasesti la domnisoarele de onoare.In curand vor incepe pregatirile pt.nunta mea iar domnisoara de onoare ma intreba ce rochie sa isi cumpere.I-am spus sa isi cumpere ceva ce o avantajeaza si in care se simte ea bine,in fond si la urma urmei cred ca asta e cel mai important.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×